Z galerii zdjęć

Tygodnik Niedziela

Opoka

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

POŻEGNANIE KS. PROBOSZCZA

Biskup Płocki, Piotr Libera z dniem 1 lipca 2018 r. mianował ks. Sławomira Wiśniewskiego, proboszcza naszej parafii, proboszczem parafii p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Nasielsku - Pieścirogach. W niedzielę 24 czerwca nastąpiło pożegnanie ks. Proboszcza.

 

Ks,. Proboszcz odprawił Mszę św. dziękczynną za czas pobytu i pracy w Gostyninie o godz. 11.00. Pod koniec eucharystii przedstawiciele parafii, grup duszpasterskich, przedstawiciele szkół z terenu naszej parafii, pielgrzymi skępscy i suserscy oraz Burmistrz Miasta Gostynin pożegnali ks. Proboszcza, życząc obfitości łask Bożych na nowej placówce duszpasterskiej. Nie brakowało chwil wzruszeń zarówno ze strony żegnających jak również i ks.Proboszcza. 

Ks. Proboszcz na koniec podziękował za wszelkie dobro i życzliwe słowa. Zapewnił o pamięci modlitewnej i o taką również poprosił wszystkich uczestników liturgii.

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela:

7.00    9.00   11.00 (dla dzieci)   12.30    17.00   

Święta zniesione:

 7.00    9.00   17.00

Dni powszednie:

 7.00   17.00

MSZE ŚWIĘTE NA TERENIE PARAFII

- w szpitalu w Zalesiu: poniedziałek – sobota g.16.00, niedziela g.10.00

- w ROPSie: sobota g. 9.00

- w DPSie: sobota g.10.00

Kalendarz Liturgiczny

eKAI.pl