Miesięcznik Parafii

Ministranci

Lektorzy
Promyczki Miłosierdzia

Margaretki

Domowy Kościół

Ruch Światło Życie

Koło Charytatywne

Koła Różańcowe

Chór Parafialny

Wspólnota Rodzin Katolickich z Problemami Alkoholowymi

Spotkania grupy AA i Al-anon

Facebook Parafii

Intencje

Intencje Mszalne (14 – 20 października 2019 r.)

 Poniedziałek / 14 października

godz. 7.00       1. O zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Oli w 18 r. urodzin

    1. o BB dla Anny i Dawida Lipowicz 1śl.
    2. o BB i wszelkie łaski dla Martyny i Łukasza Bartosiaków

godz. 17.00     1. + Halinę Durma 4 r. śm.

    1. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 14

 Wtorek / 15 października

godz. 7.00       1. + Jadwigę Kamińską

    1. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 15

godz. 17.00     1. + Jerzego Stępnia 4 r. śm.

    1. + męża Kazimierza Kubickiego 10 r. śm.
    2. + Jadwigę Majewską

Środa / 16 października

godz. 7.00       1. + Krystynę Wasiak int. pog. od Koła Gospodyń Wiejskich ze Strzałek

    1. + Zygmunta Brodę 1pp

godz. 17.00     1. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 16

    1. + Teresę Krysztofiak 5pp
    2. + Czesława Bujalskiego 3pp

Czwartek / 17 października

godz. 7.00       1. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 17

    1. + Bogusławę Szarłat 1pp

godz. 17.00     1. + Kazimierza Zielińskiego 5 r. śm.

    1. + Adama i Jadwigę Kobucińskich
    2. + Tadeusza (3pp) i Zbigniewa Zimolągów

Piątek / 18 października

godz. 7.00       1. + Stanisława Pawlaka

    1. + Mirosława Dumieńskiego 4pp – ostatnia

godz. 17.00     1. + Jadwigę Siedlecką 4 r. śm.

    1. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 18
    2. + Bogdana Budzyńskiego 3pp

Sobota / 19 października

godz. 7.00       + Krzysztofa Laskowskiego greg. 19

godz. 9.00 kaplica KOZZD:

godz. 10.00 kaplica w DPS:

godz. 17.00     + Mariannę i Józefa Ostrowskich w 25 r. śm. oraz Janinę i Stanisławę Skibińskich

godz. 18.00     ślub: Długokęcki Kamil i Aleksandra Torchała

Niedziela / 20 października

godz. 7.00       1. + Stefana Kotarskiego 10 r. śm. i Jolantę Kotarską 15 r. śm.

    1. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 20

godz. 9.00       o zdrowie i BB dla Jasia z okazji 5 r. urodzin

godz. 11.00     1. + Mariana Halamę

    1. + Józefa i Mariannę Ostrowskich w 25 r. śm.

godz. 12.30     za parafian / chrzty

godz. 17.00     + Annę Dąbrowską 1 r. śm.

Intencje Mszalne (7 – 13 października 2019 r.)

Poniedziałek / 7 października

godz. 7.00       1. + Iwonę Szymańską 1pp

  1. + Wiesława Łopińskiego 1pp
  2. + Władysława Dumieńskiego 3pp

godz. 17.00     1. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 7

  1. + Mirosława Dumieńskiego 3pp

 

Wtorek / 8 października

godz. 7.00       1. + Teresę Krysztofiak 4pp

  1. + Andrzeja Millera
  2. + Krzysztofa 3pp i Andrzeja Brudnickich

godz. 17.00     1. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 8

  1. w intencji wdów i wdowców

 

Środa / 9 października

godz. 7.00       1. + Czesława Bujalskiego 2pp

  1. + Tadeusza 2pp i Zbigniewa Zimolągów

godz. 17.00     1. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 9

  1. + Krystynę Wasiak int. pog. od Koła Gospodyń Wiejskich ze Strzałek
  2. + w intencji Ojczyzny, Telewizji Trwam, Radia Maryja i dzieł przy niej powstałych

 

Czwartek / 10 października

godz. 7.00       1. + Zofię Joachim 7 r. śm.

  1. + Bogdana Budzyńskiego 2pp

godz. 17.00     1. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 10

  1. + Zygmunta Chojnowskiego
  2. + Marka Pawłowskiego 3pp ostatnia

 

Piątek / 11 października

godz. 7.00       1. o BB w 50 r. ślubu dla Bożeny i Bogdana Izydorczyków

  1. intencja dziękczynna za pomoc i opiekę okazaną przez Pana Jezusa i Jego Najświętszą Matkę wnukowi w trudnym i bardzo ważnym dla niego okresie życia

godz. 17.00     1. + rodz. Stefanię i Andrzeja Święckich, Lucynę i Jana Jóźwiaków

  1. + Edwarda Walczaka, c.r. Walczaków i Kwiatkowskich
  2. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 11

 

Sobota / 12 października

godz. 7.00       + Krzysztofa Laskowskiego greg. 12

godz. 9.00 kaplica KOZZD:

godz. 10.00 kaplica w DPS:

godz. 17.00     + Zygmunta, Józefa, Bronisławę i Cecylię w 4 r. śm. Pierowskich

godz. 18.00     ślub: Osiak Bartłomiej i Rudnicka Agnieszka

 

Niedziela / 13 października

godz. 7.00       + Jadwigę Lewandowską

 

godz. 9.00       1. + Krzysztofa Laskowskiego greg. 13

  1. + Milenę Dębczak

 

godz. 11.00     o BB dla Patrycji i Michała Borkowskich (w 12 r. ślubu)  i ich syna Borysa

 

godz. 12.30     za parafian / chrzty

godz. 17.00     + Zenobię, Tadeusza, Mariannę i Bronisława Wasielewskich

Intencje mszalne

Poniedziałek / 1 lipca
godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg. 1

godz. 17.00 + rodz. Martę i Jana Borkowskich

Wtorek / 2 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg. 2

godz. 17.00 + Józefa Drupiewskiego, Zofię Drupiewską, dziad. Drupiewskich

Środa / 3 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg. 3

godz. 17.00 + Teresą Liberadzką w 5 r. śm.

Czwartek / 4 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg.4

godz. 17.00 1. + Sebastiana Izydorczyka w 4 r. śm.
2. o powołania kapłańskie i zakonne

Piątek / 5 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg.5

godz. 17.00 + Józefa Kapuścińskiego

Sobota / 6 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg.6

godz. 9.00 kaplica KOZZD:
godz. 10.00 kaplica w DPS:

godz. 17.00 + Grzegorza Kamińskiego w 5 r. śm., męża Zygmunta Kamińskiego, c.r. Brudnickich

godz. 18.00 ślub: Patrycja Skibińska i Michał Głowacki

Niedziela / 7 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg.7

godz. 9.00 + rodz. Krystynę i Franciszka Nowickich

godz. 11.00 + Jerzego i Piotra Święckich

godz. 12.30 1. za parafian
2. o BB i wszelkie łaski dla Wiktora Jędrzejczaka z okazji 18 urodzin int. od mamy i babci

godz. 19.00 + Andrzeja Fafińskiego, Władysława Kunikowskiego

Poniedziałek / 8 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg. 8

godz. 17.00 + rodz. Franciszkę i Szczepana Szałek, Stanisława Ciesielskiego

Wtorek / 9 lipca
godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg. 9

godz. 17.00 + Wiesława i Edwarda Krzemińskich

Środa / 10 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg. 10

godz. 17.00 + Zenona Liberadzkiego 32 r. śm.

Czwartek / 11 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg. 11

godz. 17.00 + c.r. Garstków, Murawskich i Wypychów int. od Krystyny Wypych

Piątek / 12 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg. 12

godz. 17.00 + Genowefę, Bronisława i Grzegorza Kwiatkowskich

Sobota / 13 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg. 13

godz. 9.00 kaplica KOZZD:
godz. 10.00 kaplica w DPS:

godz. 17.00 + Stanisławę i Leona Kaczanowskich, Halinę Tomaszewską

Niedziela / 14 lipca

godz. 7.00 + Kazimierza Balcerzaka greg. 14

godz. 9.00 + Eugeniusza Zielińskiego

godz. 11.00 + Kazimierza Palewicza 7 r. śm.

godz. 12.30 za parafian

godz. 19.00 + Mariana (47 r. śm.) i Stanisława (41 r. śm.) Wiwała

Porządek Nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE  †

Niedziela:

7.00  9.00

11.00 (dla dzieci)  12.30

17.00 (dla młodzieży)

W sezonie lipiec-sierpień msza święta z godz 17.00 przeniesiona na godz 19.00

Święta zniesione

7.00   9.00  17.00

Dni powszednie:

7.00  17.00

MSZE ŚWIĘTE NA TERENIE PARAFII

– w szpitalu w Zalesiu: poniedziałek – sobota 16.00, niedziela 10.00

– w KOZZD: sobota 9.00

– w DPS sobota 10.00

KONFESJONAŁ MŁODYCH:

w każdy czwartek od 17.30 do 19.00

Kontakt

Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego

09-500 Gostynin ul. Polna 9

tel. 24  235 76 00

W  ważnych sprawach

Tel:508 069 723

e-mail: parafia@milosierdzie-boze.pl

Numer konta parafii: Bank PEKAO SA, o/ Gostynin,17 1240 3187 1111 0000 3141 2544

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 34
W tym tygodniu: 264
Archiwa