Miesięcznik Parafii

Ministranci

Lektorzy
Promyczki Miłosierdzia

Margaretki

Domowy Kościół

Ruch Światło Życie

Koło Charytatywne

Koła Różańcowe

Chór Parafialny

Wspólnota Rodzin Katolickich z Problemami Alkoholowymi

Spotkania grupy AA i Al-anon

Facebook Parafii

Intencje

Intencje Mszalne

Poniedziałek / 25 listopada
godz. 7.00 1. + Piotra Bielę w 5 r. śm. int. od siostry Marii wraz z rodziną
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.25
3. o zdrowie i BB dla Genowefy i Władysława Wichrowskich
godz. 17.00 1. + Czesława Bujalskiego 7pp
2. + Krystynę Wasiak 8pp
3. + Wandę Żółtowską greg.23

Wtorek / 26 listopada
godz. 7.00 1. + Mirosława Kołodziejskiego 2pp
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.26
godz. 17.00 1. + Zbigniewa 7 pp w 1 r. śm. i Tadeusza Zimolągów
2. + Krzysztofa 4pp i Andrzeja Brudnickich
3. + Wandę Żółtowską greg.24

Środa / 27 listopada
godz. 7.00 1. + Marka Kalinowaskiego 1pp int. od rodziny Pijanowskich
2. + Wandę Żółtowską greg.25
godz. 17.00 1. + Teresę Krysztofiak 11pp
2. + Eugenię Pilecką 4pp
3. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.27

Czwartek / 28 listopada
godz. 7.00 1. + Andrzeja Hejnera int. od chrzestnego z rodziną
2. + Małgorzatę Krzemińską 1pp
3. + Wiesławę Gizińską 6pp ostatnia
godz. 17.00 1. + Wandę Żółtowską greg.26
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.28

Piątek / 29 listopada
godz. 7.00 1. + Zygmunta 2pp i Krzysztofa Korajczyków
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.29
godz. 17.00 1. + córkę Annę Świtalską w 5 r. śm., rodziców Stanisławę i Stefana oraz syna Leszka Jaśkiewiczów, męża Zbigniewa Kowalika
2. + Dariusza Franciszkiewicza
3. + Wandę Żółtowską greg.27

Sobota / 30 listopada / święto Andrzeja, apostoła
godz. 7.00 1. + Stanisława Balcerzaka 75 r. śm.
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.30 – ostatnia
godz. 9.00 kaplica KOZZD: + ks. Albina Łuczkowskiego
godz. 10.00 kaplica w DPS: dantis
godz. 17.00 1. + Andrzeja Hejnera (im. int. od żony i syna Norberta)
2. + Wandę Żółtowską greg.28
3. rez.

Niedziela / 1 grudnia / I Niedziela Adwentu
godz. 7.00 + ks. Stanisława Szulca
godz. 9.00 1. + córkę Monikę Zawadzką
2. + Wandę Żółtowską greg.29
godz. 11.00 1. + Stanisławę i Bolesława Baranowskich w rocz. śmierci
2. + Jana Koza 5 r. śm.
godz. 12.30 za parafian
godz. 17.00 + Anielę i Piotra Malinowskich

Poniedziałek / 2 grudnia
godz. 7.00 1. + Wandę Żółtowską greg. 30
2. + Krystynę Wasiak 9pp
3. + Eugenię Pilecką 5pp
godz. 17.00 1. + Eugeniusza Szymczaka 1pp
2. + Piotra Bielę 5 r. śm. int. od brata Jana z rodziną

Wtorek / 3 grudnia
godz. 7.00 1. + Czesława Bujalskiego 8pp
2. + Sławomira Brudnickiego 1pp
3. + Andrzeja Szwarockiego 2pp
godz. 17.00 1. + Teresę Przybyt 4pp. – ostatnia
2. + Andrzeja Miller int. od sąsiadów

Środa / 4 grudnia
godz. 7.00 1. Za Mikołaja z okazji imienin z prośbą o opiekę i Boże błogosławieństwo
2. + Eugeniusza Komorowskiego 1pp
godz. 17.00 1. + Urszulę Dera w 3 r. śm. od przyjaciół z Caritas Diecezji Płockiej
2. + Barbarę Dziewulską int. od Kół Żywego Różańca
3. + Barbarę Frątczak int. od dzieci

Czwartek / 5 grudnia
godz. 7.00 1. + Andrzeja, Władysławę i Józefa Hejnerów int. od Krzysztofa Hejnera
2. + Krzysztofa 5pp i Andrzeja Brudnickich
godz. 17.00 1. o BB i wszelkie łaski dla p. Ewy Rutkowskiej w 10 r. konsekracji na wdowę
2. w intencji kapłanów oraz powołań kapłańskich i zakonnych int. Złotej Róży

Piątek / 6 grudnia
godz. 7.00 1. o BB dla małżonków Anny i Dawida Lipowicz 2 śl.
2. o BB dla Emilii i Krzysztofa Krucińskich 3 śl.
godz. 17.00 1. + Tadeusza Rozworę w 1 r. śm.
2. + Zenonę i Jerzego Dryńkowskich

Sobota / 7 grudnia
godz. 7.00 1. + Mariannę Balcerzak, Teodozję i Antoniego Michalczyków, Kazimierę Czupryńską
2. w intencji KŻR
godz. 9.00 kaplica KOZZD:
godz. 10.00 kaplica w DPS:
godz. 17.00 + Marię

Niedziela / 8 grudnia
godz. 7.00 + Zenobię, Tadeusza, Mariannę i Bronisława Wasielewskich
godz. 9.00 + rodz. Leokadię i Bronisława Sidwa
godz. 11.00 + Władysławę Halamę
godz. 12.30 1. za parafian
2. o BB i zdrowie dla Katarzyny Skibińskiej w 18 r. urodzin int. od rodziców
godz. 17.00 + Stanisława, Stanisławę, Józefa i Edwarda Bartosiaków

Porządek Nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE  †

Niedziela:

7.00  9.00

11.00 (dla dzieci)  12.30

17.00 (dla młodzieży)

W sezonie lipiec-sierpień msza święta z godz 17.00 przeniesiona na godz 19.00

Święta zniesione

7.00   9.00  17.00

Dni powszednie:

7.00  17.00

MSZE ŚWIĘTE NA TERENIE PARAFII

– w szpitalu w Zalesiu: poniedziałek – sobota 16.00, niedziela 10.00

– w KOZZD: sobota 9.00

– w DPS sobota 10.00

KONFESJONAŁ MŁODYCH:

w każdy czwartek od 17.30 do 19.00

Kontakt

Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego

09-500 Gostynin ul. Polna 9

tel. 24  235 76 00

W  ważnych sprawach

Tel:508 069 723

e-mail: parafia@milosierdzie-boze.pl

Numer konta parafii: Bank PEKAO SA, o/ Gostynin,17 1240 3187 1111 0000 3141 2544

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 0
W tym tygodniu: 217
Archiwa