Miesięcznik Parafii

Ministranci

Lektorzy
Promyczki Miłosierdzia

Margaretki

Domowy Kościół

Ruch Światło Życie

Koło Charytatywne

Koła Różańcowe

Chór Parafialny

Wspólnota Rodzin Katolickich z Problemami Alkoholowymi

Spotkania grupy AA i Al-anon

Facebook Parafii

Intencje Mszalne

Poniedziałek / 18 listopada / wspomnienie bł. Karoliny Kóżkówny, dziewicy i męczennicy
godz. 7.00 1. + Czesława Bujalskiego 6pp
2. + Wandę Żółtowską greg.16
3. + Teresę Przybyt 3pp
godz. 17.00 1. + Wandę Matecką 5pp – ostatnia
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.18

Wtorek / 19 listopada
godz. 7.00 1. + Salomeę i Jana Bartosiaków
2. + Krystynę Wasiak 7pp
godz. 17.00 1. + Bogdana Budzyńskiego 8pp – ostatnia
2. + Wandę Żółtowską greg.17
3. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.19

Środa / 20 listopada / wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
godz. 7.00 1. + Eugenię Pilecką 3pp
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.20
3. + Wiesławę Gizińską 5pp
godz. 17.00 1. + Izabelę i Stanisława Świderskich
2. + Wandę Żółtowską greg.18

Czwartek / 21 listopada / wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
godz. 7.00 1. + Wandę Żółtowską greg.19
2. + Piotra Bielę 5 r. śm. int. od brata Józefa z rodziną
godz. 17.00 1. + Henryka Rychlickiego 6 r. śm.
2. + Zygmunta Kłosa 6 r. śm. urodzinowa
3. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.21

Piątek / 22 listopada / wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
godz. 7.00 1. + Teresę Krysztofiak 10pp
2. + Wandę Żółtowską greg.20
godz. 17.00 1. + Tadeusza i Jana Szymańskich, dziad. Szymańskich
2. + rodz. Zofię i Władysława Rozkoszów
3. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.22

Sobota / 23 listopada
godz. 7.00 + Zygmunta Kalwasińskiego greg.23
godz. 9.00 kaplica KOZZD: + ks. Tadeusza Kuczyńskiego
godz. 10.00 kaplica w DPS: dantis
godz. 17.00 1. + Zbigniewa Zimoląga 1 r. śm.
2. + Wandę Żółtowską greg.21

Niedziela / 24 listopada/ Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
godz. 7.00 1. + Celinę Siedlecką, Marię i Feliksa Siedleckich
2. + Wandę Żółtowską greg.22
godz. 9.00 1. + Danutę Kwiatkowską 4 r. śm., Teresę 2 r. śm. i Tadeusza Miśkowskich
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.24
godz. 11.00 + Jana Nosalskiego 10 r. śm. i Pawła Nosalskiego
godz. 12.30 1. za parafian
2. dziękczynna z prośbą o BB i zdrowie dla Jadwigi Dymczyk
godz. 17.00 + Zbigniewa

Poniedziałek / 25 listopada
godz. 7.00 1. + Piotra Bielę w 5 r. śm. int. od siostry Marii wraz z rodziną
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.25
godz. 17.00 1. + Czesława Bujalskiego 7pp
2. + Krystynę Wasiak 8pp
3. + Wandę Żółtowską greg.23

Wtorek / 26 listopada
godz. 7.00 1. + Mirosława Kołodziejskiego 2pp
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.26
godz. 17.00 1. + Zbigniewa 7 pp w 1 r. śm. i Tadeusza Zimolągów
2. + Krzysztofa 4pp i Andrzeja Brudnickich
3. + Wandę Żółtowską greg.24

Środa / 27 listopada
godz. 7.00 1. + Marka Kalinowaskiego 1pp int. od rodziny Pijanowskich
2. + Wandę Żółtowską greg.25
godz. 17.00 1. + Teresę Krysztofia 11pp
2. + Eugenię Pilecką 4pp
3. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.27

Czwartek / 28 listopada
godz. 7.00 1. + Andrzeja Hejnera int. od chrzestnego z rodziną
2. + Małgorzatę Krzemińską 1pp
3. + Wiesławę Gizińską 6pp ostatnia
godz. 17.00 1. + Wandę Żółtowską greg.26
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.28

Piątek / 29 listopada
godz. 7.00 1. + Zygmunta 2pp i Krzysztofa Korajczyków
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.29
godz. 17.00 1. + córkę Annę Świtalską w 5 r. śm., rodziców Stanisławę i Stefana oraz syna Leszka Jaśkiewiczów, męża Zbigniewa Kowalika
2. + Dariusza Franciszkiewicza
3. + Wandę Żółtowską greg.27

Sobota / 30 listopada / święto Andrzeja, apostoła
godz. 7.00 1. + Stanisława Balcerzaka 75 r. śm.
2. + Zygmunta Kalwasińskiego greg.30 – ostatnia
godz. 9.00 kaplica KOZZD: + ks. Albina Łuczkowskiego
godz. 10.00 kaplica w DPS: dantis
godz. 17.00 1. + Andrzeja Hejnera (im. int. od żony i syna Norberta)
2. + Wandę Żółtowską greg.28
3. rez.

Niedziela / 1 grudnia / I Niedziela Adwentu
godz. 7.00 + ks. Stanisława Szulca
godz. 9.00 1. + córkę Monikę Zawadzką
2. + Wandę Żółtowską greg.29
godz. 11.00 1. + Stanisławę i Bolesława Baranowskich
2. + Jana Koza 5 r. śm.
godz. 12.30 za parafian
godz. 17.00 + Anielę i Piotra Malinowskich

Porządek Nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE  †

Niedziela:

7.00  9.00

11.00 (dla dzieci)  12.30

17.00 (dla młodzieży)

W sezonie lipiec-sierpień msza święta z godz 17.00 przeniesiona na godz 19.00

Święta zniesione

7.00   9.00  17.00

Dni powszednie:

7.00  17.00

MSZE ŚWIĘTE NA TERENIE PARAFII

– w szpitalu w Zalesiu: poniedziałek – sobota 16.00, niedziela 10.00

– w KOZZD: sobota 9.00

– w DPS sobota 10.00

KONFESJONAŁ MŁODYCH:

w każdy czwartek od 17.30 do 19.00

Kontakt

Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego

09-500 Gostynin ul. Polna 9

tel. 24  235 76 00

W  ważnych sprawach

Tel:508 069 723

e-mail: parafia@milosierdzie-boze.pl

Numer konta parafii: Bank PEKAO SA, o/ Gostynin,17 1240 3187 1111 0000 3141 2544

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 2
W tym tygodniu: 2
Archiwa