Intencje Mszalne

Poniedziałek / 20 stycznia

godz. 7.00 1. + Eugenię Pilecką greg.20
2. + Edwarda Kobucińskiego
3. + Sebastiana Izydorczyk imieninowa
4. o BB, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej dla kapłanów

Wtorek / 21 stycznia / wspomnienie św. Agnieszki

godz. 7.00 1. + Eugenię Pilecką greg.21
2. + Krystynę Wasiak 16 pp
3. + Andrzeja Szwarockiego 8pp
4. + Wiesława Łopińskiego 3pp

Środa / 22 stycznia

godz. 7.00 1. + Eugenię Pilecką greg.22
2. + Mirosława Kołodziejskiego 9pp
3. + Mieczysława Dzięgielewskiego 6pp
4. + Bogusławę Szarłat 3pp

Czwartek / 23 stycznia

godz. 7.00 1. + Eugenię Pilecką greg.23
2. + Jana Korajczyka 7pp ostatnia
3. + Waldemara Kurkowskiego 5pp ostatnia
4. + Zygmunta Brodę 3pp

Piątek / 24 stycznia / wspomnienie św. Franciszka Salezego

godz. 7.00 1. + Eugenię Pilecką greg.24
2. + Ireneusza Wiśniewskiego 8pp
3. + Iwonę Szymańską 4pp
4. + Zdzisława Czajkę 1pp

Sobota / 25 stycznia / święto nawrócenia św. Pawła

godz. 7.00 1. + Eugenię Pilecką greg.25
2. + Ignacego Nowackiego 6 r. śm.
3. + Janinę Lachowicz 2pp
godz. 9.00 kaplica KOZZD:
godz. 10.00 kaplica w DPS:

Niedziela / 26 stycznia / III Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Jadwigę i Jana Lewandowskich
godz. 9.00 1. + Milenę Dębczak
2. + Eugenię Pilecką greg.26
godz. 11.00 + Stanisława Rybickiego 4 r. śm.
godz. 12.30 za parafian
godz. 17.00 + Wandę i Pawła Dziubała

Poniedziałek / 27 stycznia

godz. 7.00 1. + Eugenię Pilecką greg. 27
2. + Mirosława Kołodziejskiego pp
3. + Mieczysława Dzięgielewskiego pp
4. + Barbarę Syska pp

Wtorek / 28 stycznia / wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

godz. 7.00 1. + Eugenię Pilecką greg. 28
2. + Bogusławę Szarłat pp
3. + Stanisława Zarębskiego 1pp
4. dziękczynna intencja z prośbą o BB dla p. Ewy Stępień z okazji 70 r. urodzin

Środa / 29 stycznia

godz. 7.00 1. + Eugenię Pilecką greg. 29
2. + Ireneusza Wiśniewskiego pp – ostatnia
3. + Iwonę Szymańską pp
4. + Tomasza Lewandowskiego

Czwartek / 30 stycznia

godz. 7.00 1. + Eugenię Pilecką greg. 30 – ostatnia
2. + Andrzeja Szwarockiego pp
3. + Wiesława Łopińskiego pp
4. + Tomasza Mierczewskiego

Piątek / 31 stycznia / wspomnienie św. Jana Bosko

godz. 7.00 1. + Teresę Raciborską pp
2. + Zygmunta Brodę pp
3. + Stefana Białkowski w kolejną rocznicę śmierci
4. + Zofię Sałyga 1pp

Sobota / 1 lutego / I Sobota Miesiąca

godz. 7.00 1. + Jana Olkowicza 5 r. śm.
2. + Kazimierza Leonarcika 2 r. śm.
godz. 9.00 w intencji KŻR
godz. 9.00 kaplica KOZZD:
godz. 10.00 kaplica w DPS:
godz. 17.00 o BB dla małżonków Agnieszki i Bartłomieja Osiak śl.

Niedziela / 2 lutego / Święto Ofiarowania Pańskiego

godz. 7.00 1. + Stanisława, Stanisławę, Józefa i Edwarda Bartosiaków
2. + Stanisławę Cieślak
godz. 9.00 1. + rodziców Jana i Lidię Horodyńskich i brata Marka
2. + Mariannę i Adama Radeckich, Klemensa, Zbigniewa, Marię Fligiel
godz. 11.00 + Stanisławę Kazimierę Nowacką 2 r. śm.
godz. 12.30 za parafian
godz. 17.00 + Marię Rychlewską