Z galerii zdjęć

Opoka

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Rejonowe elimincje ministranckie w piłkę halową

W sobotę 11. marca, w Brudzeniu Dużym odbyły się rejonowe eliminacje ministranckich rozgrywek w piłkę nożną halową. Ministranci z naszej parafii w kategorii Szkół Podstawowych wywalczyli II miejsce i awansowali do finału diecezjalnego.

Czytaj więcej...

Nowi ministranci 2016

W Uroczystość Chrystusa Króla, patrona Liturgicznej Służby Ołtarza, ks. Jarosław, opiekun ministrantów dopuścił o służby ministranckiej 7 kandydatów.

Czytaj więcej...

Ministrancki turniej piłki nożnej

W sobotę 22 października odbył się dekanalny etap diecezjalnego turnieju piłki nożnej halowej dla ministrantów. Do dalszych etapów awansowali nasi ministranci w kategorii Szkół Podstawowych oraz gimnazjaliści.

Czytaj więcej...

MINISTRANCI z MŁODZIEŻĄ OAZOWĄ w ŁODZI

W sobotę, już po zakończeniu roku szkolnego podopieczni ks. Marka - ministranci i oaza - wraz ze swoim opiekunem i rodzicami, wybrali się na wycieczkę do Łodzi. 

Czytaj więcej...

NOWI LEKTORZY

W sobotę,  14 maja, Biskup Mirosław Milewski ustanowił nowych lektorów w diecezji płockiej.

Czytaj więcej...

I Pielgrzymka Służby Liturgicznej Ołtarza Diecezji Płockiej do Czerwińska

Około 2 tysiące osób wzięło udział 23 kwietnia w I Pielgrzymce Służby Liturgicznej Ołtarza Diecezji Płockiej do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku: „Musicie udowadniać swoją wierność” - zwracał się do nich ks. biskup Mirosław Milewski. Pielgrzymka przebiegała pod hasłem „Viva Christo Rey”, a jej patronem był bł. Jose Sanchez del Rio. Wśród uczestników pielgrzymki byli nasi ministranci i nasze scholanki.

Czytaj więcej...

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela:

7.00    9.00   11.00 (dla dzieci)   12.30   16.00 (dla młodzieży, w roku szkolnym)   17.30 (w roku szkolnym)   19.00 (w czasie wakacji)

Święta zniesione:

 7.00    9.00   17.00

Dni powszednie:

 7.00   17.00

MSZE ŚWIĘTE NA TERENIE PARAFII

- w szpitalu w Zalesiu: poniedziałek – sobota g.16.00, niedziela g.10.00

- w ROPSie: sobota g. 9.00

- w DPSie: sobota g.10.00

Kalendarz Liturgiczny

eKAI.pl