Z galerii zdjęć

Tygodnik Niedziela

Opoka

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Rejonowe elimincje ministranckie w piłkę halową

W sobotę 11. marca, w Brudzeniu Dużym odbyły się rejonowe eliminacje ministranckich rozgrywek w piłkę nożną halową. Ministranci z naszej parafii w kategorii Szkół Podstawowych wywalczyli II miejsce i awansowali do finału diecezjalnego.

 

W turniej brały udział zwycięskie reprezentacje z dekantów: sierpeckiego, dwóch płockich, dobrzyńskiego, gąbińskiego oraz gostynińskiego. Nasz dekanat w kategorii ministrantów ze Szkoły Podstawowej oraz ministrantów z Gimnazjum reprezentowali ministranci z naszej parafii.

Na hali trwała zacięta walka o podium. Nasi ministranci ze szkoły podstawowej zajęli II miejsce, zaś ministranci z gimnazjaliści III miejsce. Wszyscy przy tym się dobrze bawili a jednocześnie był to czas integracji.  Bo nie ma lepszej integracji gdy jest się razem na boisku, było widać, że ci młodzi ludzie wiedzą że tylko przez ciężką i wspólną pracę można coś osiągnąć. I choć pierwszy mecz przegrali, był to ich jedyna porażka. Nie poddali się, lecz walczyli do samego końca. Następne mecze „przeszli jak burza” i osiągnęli sukces.

Piotr OSIPOWICZ

Gratulujemy obu naszym, drużynom a ministrantom młodszym życzymy sukcesu w finałach.

 

 

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela:

7.00    9.00   11.00 (dla dzieci)   12.30    17.00   

Święta zniesione:

 7.00    9.00   17.00

Dni powszednie:

 7.00   17.00

MSZE ŚWIĘTE NA TERENIE PARAFII

- w szpitalu w Zalesiu: poniedziałek – sobota g.16.00, niedziela g.10.00

- w ROPSie: sobota g. 9.00

- w DPSie: sobota g.10.00

Kalendarz Liturgiczny

eKAI.pl