Z galerii zdjęć

Tygodnik Niedziela

Opoka

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów KD17ognisko oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Ognisko Kościoła Domowego

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów KD17ognisko oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W niedzielę 25. czerwca, po mszy św. o godz. 16.00 rodzinna gałąź Ruchu Światło-Życie, spotkały się przy ognisku w Leśniowicach, by wspólnie zakończyć roczną formację Domowego Kościoła.

 

W naszej parafii są już 3 kręgi Domowego Kościoła. Formacja duchowa – małżeńska i rodzinna – jest realizowana na comiesięcznych spotkaniach w kręgu. Oprócz pracy formacyjnej rodziny raz w miesiącu podejmują oprawę liturgiczną niedzielnej mszy św. W miarę możliwości uczestniczą w spotkaniu wspólnoty z Rejonu Płockiego podczas mszy św. w każdy III piątek miesiąca w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku. Najważniejszą formą formacji są rekolekcje wakacyjne i trzydniowe Oazy Modlitwy dla rodzin. Nasze rodziny już dwukrotnie przeżyły taką formę rekolekcji w Woźniakowie k/Kutna.   

W niedzielę spotkaliśmy się na mszy św. i później przy ognisku w Leśniczówce. Po raz pierwszy wszystkie 3 kręgi razem. Wspaniały czas integracji małżeństw i całych rodzin. Wspólne zabawy rodziców i dzieci. Śpiew i modlitwa. Był to czas dziękczynienia za dar wzrastania we wspólnocie oraz modlitwy na czas rekolekcji wakacyjnych i na wszelki wakacyjny wypoczynek.

Dziękujemy bardzo serdecznie p. Jackowi Savoni, leśniczemu z Leśniewic, który przyjął nas bardzo serdecznie i pomógł w organizacji ogniskowego spotkania.

{gallery}KD17ognisko{/gallery}

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela:

7.00    9.00   11.00 (dla dzieci)   12.30    17.00   

Święta zniesione:

 7.00    9.00   17.00

Dni powszednie:

 7.00   17.00

MSZE ŚWIĘTE NA TERENIE PARAFII

- w szpitalu w Zalesiu: poniedziałek – sobota g.16.00, niedziela g.10.00

- w ROPSie: sobota g. 9.00

- w DPSie: sobota g.10.00

Kalendarz Liturgiczny

eKAI.pl