AktualnościOgłoszenia Parafialne

DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU / 7 sierpnia 2022 / OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Dziś kolejna wakacyjna niedziela, dziewiętnasta niedziela w roku liturgicznym. Modlimy się wspólnie, aby Bóg umocnił w naszych sercach ducha przybranych dzieci, abyśmy mogli osiągnąć obiecane dziedzictwo. Niech nasze dobre pragnienia wspomaga także orędownictwo Maryi, która w różnych sanktuariach gromadzi rzesze pielgrzymów.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja po Mszy Świętej o godz. 12.30.

3. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce, zapraszamy do duchowego pielgrzymowania i wpierania osobistą modlitwą i cierpieniem pielgrzymujących do różnych sanktuariów maryjnych, szczególnie na Jasną Górę. Dzisiaj Apel Jasnogórski po Mszy Świętej o godz. 20.00, od jutra do piątku o godz. 20.30. Bardzo dziękujemy za przygotowanie wczorajszego obiadu dla pielgrzymów częstochowskich.

4. W sobotę, 13 sierpnia, nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy, aby w modlitwie przez ręce Maryi wypraszać Boże dary dla nas i całego świata.

5. W dniu 15 sierpnia o godz. 6.00 wyruszy na uroczystości odpustowe piesza pielgrzymka do Suserza. Zachęcamy do uczestnictwa! Osoby chcące zaangażować się w przygotowanie pielgrzymki zapraszamy na spotkanie organizacyjne 12 sierpnia po Mszy Świętej o godz. 17.00.