Uncategorized

III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne.
  • DROGA KRZYŻOWA – w piątek o godz. 16.00 dla dzieci, dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.00, a po niej msza św. wieczorna. 
  • GORZKIE ŻALE – w niedzielę o godz. 17.00 z kazaniem pasyjnym, po nich msza św.

   Ofiary zbierane w piątki Wielkiego Postu przeznaczamy na kwiaty do Grobu Pańskiego

2. Nadal zachęcamy do podejmowania na czas Wielkiego Postu czasowej abstynencji i prosimy, by uzewnętrznić to przez podpis w Parafialnej Księdze Trzeźwości (na stoliku z tyłu kościoła).
3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota marca. W czwartek modlimy się w intencji kapłanów, o ich gorliwość i świętość życia oraz o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu. Po wieczornej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
4. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 16.00 z racji na Drogi Krzyżowe. Odwiedziny chorych – ks. Proboszcz od godz. 9.00, ks. Wojciech będzie odwiedzał swoich podopiecznych od godz. 12.00.
5. W sobotę o godz. 9.00 msza św. dla członków i sympatyków KŻR.    
6. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE będziemy przeżywać przed V niedzielą Wielkiego Postu, ( 11 – 13 marca). Poprowadzi je ks. Sebastian Krupniewski, wikariusz z Gąbina. Dziś po mszach św. możemy pobrać program.
7. Dziś o godz. 19.00 pierwsze spotkanie dla narzeczonych, następne w kolejne niedziele marca.
8. Caritas Polska rozprowadza baranki z białej czekolady do wielkanocnego koszyczka w cenie 5 zł. Ma nam on przypominać o ofierze Jezusa Chrystusa – który jako Baranek bez skazy ofiarował się za nas na drzewie krzyża. Zebrane fundusze przeznaczone na działalność charytatywną Caritas.
9. Apostolat Złota Róża organizuje 12 marca pielgrzymkę do Leśnej Podlaskiej na ogólnopolskie spotkanie Apostolatu. Zapisy u p. Ewy.
10. Organizujemy wycieczkę na Białoruś. 27 czerwca – 1 lipca 2016 r. Dokładny program w gablocie oraz na stronie internetowej. O zgłoszenia prosimy do końca marca.

 

Dodaj komentarz