Intencje Mszalne (03 – 23 sierpnia 2020 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 03 sierpnia

godz. 7.00 + Janinę i Ignacego Farmugów

godz. 17.00 + Helenę i Tadeusza Marciniak

Wtorek / 04 sierpnia / wspomnienie św. Jana Marii Vianneya

godz. 7.00 + Przemysława Kozłowskiego 1pp

godz. 17.00 + Anielę Purcha i Mieczysława Sosińskiego

Środa / 05 sierpnia

godz. 7.00 + Zygmunta Żakietę 1pp

godz. 17.00 + córkę Monikę Zawadzką 8 r. śm.

Czwartek / 06 sierpnia / Święto Przemienienia Pańskiego

godz. 7.00 w intencji kapłanów

godz. 16.00 ślub:

godz. 17.00 + Władysława Zielaka w 3 r. śm.

Piątek / 07 sierpnia

godz. 7.00 + Romualda Zgierskiego pp

godz. 13.00 ślub:

godz. 17.00 o BB dla małżonków Aleksandry i Kamila Długokęckich ślubna – ostatnia

Sobota / 08 sierpnia / wspomnienie św. Dominika

godz. 7.00 + Jana Gołębiewskiego 1pp

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD

godz. 16.00 ślub: Nina Panek i Piotr Paduch

godz. 17.00 + Kazimierza Jabłońskiego 2pp

Niedziela / 09 sierpnia / XIX Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Irenę Turowską

godz. 9.00 + Grzegorza Kołodziejaka i jego rodziców oraz Krzysztofa Wachowicza i jego rodziców

godz. 11.00 + Marka Pietrzaka 5 r. śm.

godz. 12.30 za parafian

godz. 19.00 + Genowefę i Czesława Dymczak, Mariannę i Michała Wejhert i ich rodziców

Poniedziałek / 10 sierpnia / święto św. Wawrzyńca

godz. 7.00 + Andrzeja Millera

godz. 17.00 + Józefa Szmyta w 13 r. śm. oraz c.r. Tomczaków

Wtorek / 11 sierpnia / wspomnienie św. Klary

godz. 7.00 + Teresę Kędzierską 1pp

godz. 17.00 + Grzegorza Bigus w 2 r. śm.

Środa / 12 sierpnia

godz. 7.00 + Irenę Gościniak pp

godz. 17.00 w intencji Ojczyzny, Telewizji Trwam, Radia Maryja i dzieł przy nich powstałych

Czwartek / 13 sierpnia

godz. 7.00 + Tomasza Mierczewskiego w 9 r. śm.

godz. 17.00 + rodziców Martę i Józefa Szmydt

Piątek / 14 sierpnia / wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego

godz. 7.00 + Stanisławę Balcerzak

godz. 17.00 + Alinę Szałkowską w 4 r. śm. i Zenonę Wesołowską

Sobota / 15 sierpnia / Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

godz. 7.00 + Stanisława, Stanisławę, Edwarda i Józefa Bartosiaków

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD

godz. 9.00 + Jana Odalskiego, dziadków Annę i Józefa i zmarłych z całej rodziny Odalskich

godz. 17.00 + Marię Kardas, Grażynę Szczęsną

Niedziela / 16 sierpnia / XX Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Władysława i Stanisławę Zimnych, Ryszarda i Feliksa Szulczewskich

godz. 9.00 + Zofię Piecyk w 18 r. śm., Bronisława i Longina Piecyk

godz. 11.00 + Anielę, Władysława i Wiesława Nyckowskich

godz. 12.30 1. za parafian
2. o BB i wszelkie łaski, zdrowie dla Bronisławy Kiełbasa w 100 r. urodzin

godz. 19.00 + Janinę, Zygmunta i Ryszarda Przybylskich

Poniedziałek / 17 sierpnia / wspomnienie św. Jacka, prezbitera

godz. 7.00 + Irenę Gościniak pp

godz. 17.00 + Marię i Lucjana Gruchot 2 r. śm.

Wtorek / 18 sierpnia

godz. 7.00 + Czesława Piotrowskiego pp

godz. 17.00 + rodziców Janinę (w 13 r. śm.) i Mirosława Milczarskich

Środa / 19 sierpnia

godz. 7.00 + Cezarego Goś 8 pp – ostatnia

godz. 17.00 + Jadwigę Kamińską

Czwartek / 20 sierpnia / wspomnienie św. Bernarda

godz. 7.00 + Stanisława Dryńkowskiego 1pp

godz. 17.00 + rodziców Martę i Józefa Drupiewskich, Zofię Drupiewską i dziad. Drupiewskich

Piątek / 21 sierpnia / wspomnienie św. Piusa X

godz. 7.00 + Anoninę i Franciszka Stasiaków

godz. 17.00 + Bogdana Budzyńskiego

Sobota / 22 sierpnia / wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

godz. 7.00 za kapłanów, zawierzając ich Niepokalanemu Sercu Maryi

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD

godz. 16.00 ślub:
godz. 17.00 ślub:

Niedziela / 23 sierpnia / XXI Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Genowefę Przybylską

godz. 9.00 + rodziców Stanisława i Kazimierę Nowickich, braci Ryszarda i Eugeniusza Nowickich i Jerzego Nowaka

godz. 11.00 + Mirosławę i Józefa Jerzmanowskich

godz. 12.30 1. za parafian
2. o BB dla Moniki i Wiesława Wójciaków w 25 r. ślubu

godz. 19.00 + Halinę Giętka w 4 r. śm.