Intencje Mszalne (15 – 28 listopad 2021 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 15 listopad
godz. 7.00 1. + Mariana Balcerzaka pp
2. + Czesława Wróblewskiego pp

godz. 17.00 1. + Marię Macur
2. + Michała Bryłkę pp
Wtorek / 16 listopad
godz. 7.00 1. + Michała Kowalika pp
2. + Annę Janinę Figiel pp

godz. 17.00 1. + Henryka Stępnia
2. + Pawła Lewandowskiego pp – ostatnia
Środa / 17 listopad /wspomnienie sw. Elżbiety Węgierskiej
godz. 7.00 1. + Stanisława Szubki pp
2. + Jana Piotrowskiego 1pp

godz. 17.00 1. + Pawła Hejmanowskiego 1 r. śm.
2. + Martę i Józefa Drupiewskich, dziad. Drupiewskich
Czwartek / 18 listopad / wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennnicy
godz. 7.00 + Bogdana Piwońskiego 1pp

godz. 17.00 1. + Eleonorę Kopkę
2. + o BB dla Anny Kąkol w r. urodzin
Piątek / 19 listopad
godz. 7.00 1. + Salomeę, Jana, Edwarda i Józefa Bartosiaków
2. + Henryka Nowakowskiego 1pp

godz. 17.00 1. + Wandę Bogusiak pp – ostatnia
2. + Marię Kurkowską pp
Sobota / 20 listopad / wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
godz. 7.00 + Mariana Szmydt

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD / dantis
godz. 10.00 Msza święta w DPS

godz. 17.00 + Zdzisława Tomczak 2 r. śm.

Niedziela / 21 listopad / Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata / XXXIV Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Celinę Siedlecką

godz. 9.00 + Zygmunta, Janinę, Ryszarda Przybylskich

godz. 11.00 + Andrzeja Stępkę 1 r. śm.

godz. 12.30 za parafian / chrzty

godz. 17.00 + Franza de Wachter

Poniedziałek / 22 listopad / wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
godz. 7.00 1. + Wiktora Wasiaka 10 r. śm.
2. + Łucję Gawin pp

godz. 17.00 1. + Władysława i Zofię Rozkoszów
2. + Helenę Zielińską 1 r. śm.
Wtorek / 23 listopad
godz. 7.00 1. + Michała Bryłkę pp – ostatnia
2. + Mirosława Janiszewskiego pp

godz. 17.00 1. + Andrzeja Waćkowskiego 10 r. śm.
2. + Michała Kowalika pp
Środa / 24 listopada / wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy
godz. 7.00 1. + Czesława Wróblewskiego pp
2. + Halinę Fijałkowską 1pp

godz. 17.00 1. + Mariana Balcerzaka pp
2. + Marię Kurkowską pp – ostatnia
Czwartek / 25 listopad
godz. 7.00 1. O BB dla małżonków Pauliny i Daniela Kujawiak ślubna
2. o BB dla małżonków Natalii i Filipa Sikorskich

godz. 17.00 1. + Lucynę i Kazimierza Pius
2. + Cecylię Sygut pp – ostatnia
Piątek / 26 listopad
godz. 7.00 1. + Danutę Bagrowską 1pp
2. + Janinę Szydłowską 1pp

godz. 17.00 1. + Annę Janinę Figiel pp
2. + Stanisława Szubki
Sobota / 27 listopad
godz. 7.00 + Alinę Szałkowską i Zenonę Wesołowską

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS

godz. 17.00 + Zdzisława Tomczaka

Niedziela / 28 listopad / I Niedziela Adwentu

godz. 7.00 + Stanisławę Kiełbasa

godz. 9.00 + Danutę Kwiatkowską 6 r. śm., Teresę i Tadeusza Mićkowskich

godz. 11.00 + Andrzeja Hejnera i Andrzeja Stępkę

godz. 12.30 za parafian

godz. 17.00 + Jana Kozę 7 r. śm.