niedziela, 3 grudnia, 2023
Aktualne wydarzeniaIntencje

Intencje Mszalne (17 – 30 października 2022 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 17 października / wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
godz. 7.00 1. + Jadwigę i Adama Kobucińskich
2. + Annę Obszyńską pp

godz. 17.00 1. + Kazimierza Zielińskiego 8 r. śm.
2. + Janinę Siedlecką pp
Wtorek / 18 października / święto św. Łukasza ewangelisty
godz. 7.00 1. + Kamila Nadkowskiego pp
2. + Władysława Skibińskiego 1pp int. od KŻR

godz. 17.00 1. + Stanisława Pawlaka
2. + Teresę Majzner pp
Środa / 19 października
godz. 7.00 1. + Jadwigę i Damiana Lewandowskich pp – ostatnia
2. + Władysława Skibińskiego pp int. od sąsiadów Przybytów

godz. 17.00 1. o BB dla Sabiny Pinkowskiej w 61 r. urodzin
2. + Barbarę Pietrzykowską pp – ostatnia
Czwartek / 20 października / wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera
godz. 7.00 1. + Karola Nowatkowskiego int. urodzinowa oraz Genowefę i Zygmunta Fabiańskich
2. + Zdzisława Domżała 1pp

godz. 17.00 1. + Feliksa, Feliksę, Romana, Stanisława i Wacława Kordylów
2. + Annę Dąbrowską int. od pracowników przedszkola
Piątek / 21 października
godz. 7.00 1. O BB dla Karoliny i Adriana Waszkowskich 1 ślubna
2. + Władysława Skibińskiego pp int. od rodziny Wróblewskich

godz. 17.00 1. + Mariannę Kaźmierczak, jej męża Jana, córkę Wandę i zięcia Lecha
2. + Lucynę i Kazimierza Pius
Sobota / 22 października / wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
godz. 7.00 + Mariana Halamę

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS

godz. 17.00 + Henryka i Jadwigę Gajdeckich, rodz. Józefę i Walentego Gajdeckich, Helenę i Władysława Kwiatkowskich

Niedziela / 23 października / XXX Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + rodziców Jadwigę i Jana Lewandowskich

godz. 9.00 + Mariannę Pawlak

godz. 11.00 o BB i wszelkie łaski dla Bartosza Sobieckiego w 18 r. urodzin

godz. 12.30 1. za parafian / chrzty
2. o BB dla Małgorzaty i Jarosława Remesz 1 ślubna

godz. 17.00 + Janinę Świątek 2 r. śm. i dziad. Adamczyków int. od męża i dzieci

Poniedziałek / 24 października
godz. 7.00 1. + Elżbietę Korytkowską pp
2. + Ireneusza Wypych 1pp

godz. 17.00 1. + Kamila Nadkowskiego pp
2. + męża Stefana Misiaka, rodz. Jana, Franciszkę, braci, bratową i rodzinę Garstków
Wtorek / 25 października
godz. 7.00 1. o BB dla Magdaleny i Konrada Chojeckich ślubna
2. o BB dla Magadaleny i Kamila Szamota ślubna

godz. 17.00 1. + Annę Obszyńską pp
2. + Bożenę Szymańską
Środa / 26 października
godz. 7.00 1. + Janinę Siedlecką pp
2. + Henryka Zgierskiego pp

godz. 17.00 1. O BB, długie życie dla Kazimierza Szymańskiego z okazji 80 urodzin
2. + Bogusława Szymkiewicza int. od Pauliny
Czwartek / 27 października
godz. 7.00 1. + Halinę i Ireneusza Kogucińskich
2. + Genowefę Wasielewską 1 r. śm., Stefana Wasielewskiego 25 r. śm. int. od córki Jadwigi z rodziną

godz. 17.00 1. + Helenę, Władysława, Stanisława Frankowskich oraz Andrzeja Janiaka
2. + Zenobię, Tadeusza, Mariannę i Bronisława Wasielewskich
Piątek / 28 października / święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza
godz. 7.00 1. O BB dla Klaudii i Kamila Dubielak 1 ślubna
2. o BB dla Agnieszki i Michała Markiewicz 1 ślubna

godz. 17.00 1. + Tadeusza i Zofię Michalskich
2. + Marka Krzewickiego, Sabinę i Kazimierza Krzewickich
Sobota / 29 października
godz. 7.00 + Piotra Musiała 1pp

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS

godz. 17.00 + Rafała Andrzejczaka, Zdzisława Rybickiego

Niedziela / 30 października / XXXI Niedziela Zwykła

godz. 7.00 o BB i wszelkie łaski dla małżonków Zofii i Bogusława Rybickich 50 r. ślubu

godz. 9.00 + brata Leszka i syna Andrzeja Hejnerów

godz. 11.00 + Henrykę Różańską 1 r. śm. c.r. Rzymkowskich

godz. 12.30 za parafian / chrzty

godz. 17.00 + Sabinę i Tadeusza Dryńkowskich