W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

 

Poniedziałek / 20 kwietnia

godz. 7.00       1. + Zygmunta Brodę pp

  1. + Magdalenę Lipkę pp
  2. + Zdzisława Czajkę pp

godz. 17.00     1. + Józefa Lisieckiego

  1. + Jana Pruszyńskiego

Wtorek / 21 kwietnia

godz. 7.00       1. + Marka Kalinowskiego pp

  1. + Wojciecha Zawadzkiego pp
  2. +Janinę Pietrowską pp

godz. 17.00     1. + Marię Patrowicz

  1. + Eugeniusza Szymczaka pp

 

Środa / 22 kwietnia

godz. 7.00       1. + Małgorzatę Krzemińską pp

  1. + Pawła Pieniążka pp
  2. + Jadwigę Koprucką pp – ostatnia

godz. 17.00     1. + Andrzeja Miller int. od lektorów

  1. + Joannę Sowińską pp

 

Czwartek / 23 kwietnia / Uroczystość św. Wojciecha

godz. 7.00       1. o BB i potrzebne łaski dla Wojciecha Zieleniewskiego i jego rodziny

  1. + Danutę Gołębiewską pp
  2. + Andrzeja Mateckiego 1pp

godz. 17.00     1. + Jerzego Stępnia imieninowa

  1. + Małgorzatę i Józefa Wójciaków, Edytę Rojek, Jana Godlewskiego

 

Piątek / 24 kwietnia

godz. 7.00       1. + Czesławę Michalską pp

  1. + Bernarda Brylskiego pp
  2. + Barbarę Syska int. od chrześniaka Waldemara

godz. 17.00     1. + Henryka Łyzińskiego 15 r. śm.

  1. + Marka Krzewickiego pp

 

Sobota / 25 kwietnia / święto św. Marka, Ewangelisty

godz. 7.00       1. + Jerzego Adamskiego, Cecylię i Władysława Adamskich

  1. + Zygmunta Markiewicza 2 r. śm.
  2. + Jadwigę Gościniak pp

godz. 17.00     Intencja przebłagalna za niewierności i brak wiary wśród Polaków, zawierzając przyszłość Narodu Polskiego Bożemu Miłosierdziu

 

Niedziela / 26 kwietnia

godz. 7.00       + Jadwigę i Stanisława Siedleckich

godz. 9.00       1. + Władysława Adamskiego w 34 r. śm., Cecylię i Jerzego Adamskich

  1. + męża Stanisława i syna Władysława Jabłońskich

godz. 11.00     + Jerzego Rutkowskiego 11 r. śm.

godz. 12.30     1. za parafian

  1. o BB i potrzebne łaski dla Wojciecha (z okazji urodzin i imienin) i jego mamy

godz. 17.00     1. + Zdzisława Tomczak int. od żony i dzieci z rodzinami

  1. + Władysława i Łucję Pietrzak

 

Poniedziałek / 27 kwiecień

godz. 7.00       1. + Eugeniusza Szymczaka pp

  1. + Janinę Pietrowską pp
  2. + Joannę Sowińską pp

godz. 17.00     1. + Małgorzatę Krzemińską pp

  1. + Romualda Zgierskiego pp

 

Wtorek / 28 kwietnia

godz. 7.00       1. + Magdalenę Lipkę pp

  1. + Pawła Pieniążka pp
  2. + Zdzisława Czajkę pp

godz. 17.00     1. + Marka Kalinowskiego pp

  1. + Wojciecha Zawadzkiego pp

 

Środa / 29 kwietnia

godz. 7.00       1. + Marka Krzewickiego pp

  1. + Bernarda Brylskiego pp
  2. + Danutę Gołębiewską pp

godz. 17.00     1. + Zygmunta Brodę pp

  1. + Teresę Dzięcielewską, dziad. Śnieciów i Dzięcielewskich

 

Czwartek / 30 kwietnia

godz. 7.00       1. o BB i wszelkie łaski dla małżonków Izabeli i Michała Kąkol int. od uczestników ślubu

  1. + Irenę i Michała Zajączkowskich int. córki
  2. + Ludwika Kurkowskiego pp

godz. 17.00     1. + Czesławę Michalską

  1. + Ewę i Ryszarda Wawrzyniak

 

Piątek / 01 maja

godz. 7.00       1. + Marię Kozłowską

  1. + Jadwigę Gościniak pp
  2. + Teresę Gutkowską int. pog. od dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie

godz. 17.00     1. + Andrzeja Hejnera greg. 1

  1. + Zygmunta Mikołajczyka int. imieninowa

 

Sobota / 02 maja

godz. 7.00       + Andrzeja Hejnera greg. 2

godz. 9.00       w intencji KŻR

godz. 15.00     o BB, zdrowie i potrzebne łaski dla małżonków Zenobii i Jana Durma z okazji 50 rocz. ślubu

godz. 17.00     ślub: Barbara Kalinowska i Andrzej Witkowski

 

Niedziela / 03 maja

godz. 7.00       + Bogumiłę Dutkiewicz 1pp

godz. 9.00       1. + rodz. Irenę i Zenona Kujawa

  1. + córkę Monikę Zawadzką

godz. 11.00     + Andrzeja Hejnera greg. 3

godz. 12.30     1. za parafian

  1. o BB i zdrowie dla Genowefy i Stefana Śmiałkowskich

godz. 17.00     + Helenę, Stanisława, Jana i Andrzeja Tyszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *