Intencje Mszalne (22 listopad – 5 grudzień 2021 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 22 listopad / wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
godz. 7.00 1. + Wiktora Wasiaka 10 r. śm.
2. + Łucję Gawin pp

godz. 17.00 1. + Władysława i Zofię Rozkoszów
2. + Helenę Zielińską 1 r. śm.
Wtorek / 23 listopad
godz. 7.00 1. + Michała Bryłkę pp – ostatnia
2. + Mirosława Janiszewskiego pp

godz. 17.00 1. + Andrzeja Waćkowskiego 10 r. śm.
2. + Michała Kowalika pp
Środa / 24 listopada / wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy
godz. 7.00 1. + Czesława Wróblewskiego pp
2. + Halinę Fijałkowską 1pp

godz. 17.00 1. + Mariana Balcerzaka pp
2. + Marię Kurkowską pp – ostatnia
Czwartek / 25 listopad
godz. 7.00 1. O BB dla małżonków Pauliny i Daniela Kujawiak ślubna
2. o BB dla małżonków Natalii i Filipa Sikorskich

godz. 17.00 1. + Lucynę i Kazimierza Pius
2. + Cecylię Sygut pp – ostatnia
Piątek / 26 listopad
godz. 7.00 1. + Danutę Bagrowską 1pp
2. + Janinę Szydłowską 1pp

godz. 17.00 1. + Marię Janinę Figiel pp
2. + Stanisława Szubki
Sobota / 27 listopad
godz. 7.00 + Alinę Szałkowską i Zenonę Wesołowską

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS / dantis

godz. 17.00 + Zdzisława Tomczaka

Niedziela / 28 listopad / I Niedziela Adwentu

godz. 7.00 + Stanisławę Kiełbasa

godz. 9.00 + Danutę Kwiatkowską 6 r. śm., Teresę i Tadeusza Mićkowskich

godz. 11.00 + Andrzeja Hejnera i Andrzeja Stępkę (intencje imieninowe)

godz. 12.30 1. za parafian
2. o zdrowie i BB dla Małgorzaty Lasala

godz. 17.00 + Jana Kozę 7 r. śm.

Poniedziałek / 29 listopad
godz. 7.00 1. + Michała Kowalika 12 pp ostatnia
2. + Marię Janinę Figiel pp

godz. 17.00 1. + Czesława Wróblewskiego pp
2. + Mirosława Janiszewskiego pp
Wtorek / 30 listopad / święto św. Andrzeja Apostoła
godz. 7.00 1. + Stanisława Szubki pp
2. + Eugeniusza Ostrowskiego pp

godz. 17.00 1. + Zenonę i Jerzego Dryńkowskich
2. + Irenę Rzymską 1pp int. od syna Zdzisława z rodziną
Środa / 1 grudzień
godz. 7.00 1. + księży Krystosika, Dubasa i Stankiewicza oraz pozostałych rozstrzelanych w Woli Łąckiej
2. + Natalię Liberadzką 1pp

godz. 17.00 1. + Łucję Gawin pp
2. + Błażeja Lewandowicza pp
Czwartek / 2 grudzień
godz. 7.00 1. O BB dla małżonków Alicji i Radosława Piguła ślubna
2. o BB dla małżonków Urszuli i Piotra Krasińskich ślubna

godz. 17.00 1. O nowe, dobre powołania do kapłaństwa i za kapłanów int. Złotej Róży
2. + Jadwigę Sowińską
Piątek / 3 grudzień
godz. 7.00 1. O BB dla małżonków Klaudii i Krystiana Lemańskich ślubna
2. o BB dla małżonków Pauliny i Krystiana Szczepańskich ślubna

godz. 17.00 1. + Wiktora Sławomira Cichockiego int. od mieszkańców bloku Legionów Polskich 7
2. + Jana Mórawskiego pp
Sobota / 4 grudzień
godz. 7.00 + Jolantę Jaworską

godz. 9.00 intencja KŻR
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD / dantis
godz. 10.00 Msza święta w DPS / dantis

godz. 17.00 + Wiktora Sławomira Cichockiego int. od mieszkańców bloku Legionów Polskich 7

Niedziela / 5 grudzień / II Niedziela Adwentu

godz. 7.00 + ks. Stanisława Szulca

godz. 9.00 + rodz. Leokadię i Bolesława Sidwa

godz. 11.00 o zdrowie i potrzebne łaski dla Sabiny i Kazimierza Czajków

godz. 12.30 za parafian i Ojczyznę

godz. 17.00 + Danutę Majewską 3 r. śm.