Intencje Mszalne (23 sierpień – 5 wrzesień 2021 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 23 sierpień
godz. 7.00 1. + Mariana Szmydt pp
2. + Mariana Balcerzaka pp

godz. 17.00 + Ireneusza Kujawowicza pp

Wtorek / 24 sierpień / święto św. Bartłomieja, apostoła
godz. 7.00 + Alicję Żółtowską pp

godz. 17.00 1. + Mariannę Skowrońską, Jerzego Milczarka, Halinę Milczarek
2. + Rafała Andrzejczaka pp

Środa / 25 sierpień
godz. 7.00 + Sebastiana Izydorczyka 6 r. śm.

godz. 17.00 1. + Janinę Rzymkowską 4 r. śm.
2. o BB, zdrowie, wszelkie łaski dla Katarzyny Śnieć

Czwartek / 26 sierpień / Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
godz. 7.00 o BB dla Roksany i Rafała Tomczak ślubna

godz. 17.00 + Annę i Jana Kałętkiewiczów

godz. 19.00 Msza święta w intencji NSZZ Solidarność – Poświęcenie Sztandaru Solidarności

Piątek / 27 sierpień / wspomnienie sw. Moniki
godz. 7.00 + Mariana Stasiaka pp

godz. 17.00 + Zenona i Teresę Liberadzkich

Sobota / 28 sierpień / wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
godz. 7.00 + Genowefę Przybylską

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS

godz. 17.00 + Marka Krzewickiego 2 r. śm., Sabinę i Kazimierza Krzewickich
godz. 18.00 ŚLUB

Niedziela / 29 sierpień / XXII Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Felicję Szałek

godz. 9.00 + Łucję Gawin pp int. od chóru

godz. 11.00 + Franciszka Ćwirlej 1 r. śm.

godz. 12.30 1. za parafian
2. intencja dziękczynna z prośbą o BB dla jubilatów Janiny i Stanisława Noga w 50 r. ślubu

godz. 19.00 + Annę i Józefa Krajewskich

Poniedziałek / 30 sierpień
godz. 7.00 + Mariana Szmydt pp

godz. 17.00 1. + Alicję Żółtowską pp
2. + Mariana Balcerzaka pp int. od brata Marka z rodziną
Wtorek / 31 sierpień
godz. 7.00 + Piotra Żuber

godz. 17.00 1. + Zdzisława 1 r. śm. i Jadwigę Pietrzak
2. + Janinę Górską
Środa / 1 wrzesień
godz. 7.00 1. + Elżbietę Lindner pp
2. + Rafała Andrzejczaka pp

godz. 9.00 Msza święta w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli, katechetów i wychowawców
godz. 17.00 1. + Ireneusza Kujawowicza pp
2. + Czesławę Lewandowską pp
Czwartek / 2 wrzesień
godz. 7.00 1. + Andrzeja Komeckiego pp – ostatnia
2. + Zenona Mosakowskiego pp

godz. 17.00 1. O powołania kapłańskie i zakonne intencja Złotej Róży
2. + Zdzisława Brodę 20 r. śm.
Piątek / 3 wrzesień / wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
godz. 7.00 1. + Eugeniusza ostrowskiego 1pp
2. + Helenę Fligiel pp

godz. 17.00 1. + Mariana Stasiaka pp – ostatnia
2. + Mariana Cichalewskiego, Tomasza i Mariannę Andrzejczak

Sobota / 4 wrzesień
godz. 7.00 + Pawła Hejmanowskiego
godz. 9.00 + Łucję Gawin int. od KŻR
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS
godz. 16.00 ŚLUB
godz. 17.00 ŚLUB
godz. 18.00 ŚLUB

Niedziela / 5 wrzesień / XXIII Niedziela Zwykła

godz. 7.00 o uwielbienie woli Bożej w rodzinie, w Gostyninie, Ojczyźnie i Świecie

godz. 9.00 + Jana, Adaminę, Zenonę, Stanisława oraz Józefa Skrobiszów

godz. 11.00 + Kazimierza Palewicza 9 r. śm.

godz. 12.30 1. za parafian
2. o BB, wszelkie łaski, dobre decyzje w dorosłym życiu dla Katarzyny Chybickiej w 18 r. urodzin, oraz od zdrowie, BB dla jej rodziców Grażyny i Witolda, oraz rodzeństwa Oli i Macieja

godz. 17.00 + Józefa Wesołowskiego 1 r. śm.