Intencje Mszalne (24 sierpnia – 6 września 2020 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 24 sierpnia / św. Bartłomieja, apostoła
godz. 7.00 + Czesława Piotrowskiego pp

godz. 17.00 + Leokadię i Mieczysława Złotowskich

Wtorek / 25 sierpnia
godz. 7.00 + Sebastiana Izydorczyka

godz. 17.00 1. + Janinę Rzymkowską 3 r. śm.
2. intencja wynagradzająca za grzechy przeciwko życiu dzieci nienarodzonych

Środa / 26 sierpnia / Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
godz. 7.00 + Annę i Jana Kałętkiewiczów

godz. 17.00 + Zofię i Kazimierza Gralewskich, Helenę i Franciszka Falkowskich

Czwartek / 27 sierpnia / wspomnienie św. Moniki
godz. 7.00 + Irenę Gościniak pp

godz. 17.00 + Marka Krzewickiego 1 r. śm.

Piątek / 28 sierpnia / wspomnienie św. Augustyna
godz. 7.00 + Andrzeja Mateckiego pp

godz. 17.00 1. Msza w intencji Inki, Danuty Siedzikówny i Zagończyka, Feliksa Selmanowicza w rocznicę ich zamordowania oraz za wszystkich żołnierzy wyklętych
2. + Danutę Kowalską

godz. 18.00 ślub: Magdalena Cessak i Karol Giziński

Sobota / 29 sierpnia / wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
godz. 7.00 1. + Bogumiłę Dutkiewicz pp
2. + Kazimierę Piotrowską 1pp

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD

godz. 17.00 + Ignacego Cicholca 6 r. śm., Hieronima Lewandowskiego 5 r. śm.

Niedziela / 30 sierpnia / XXII Niedziela zwykła

godz. 7.00 + Felicję Szałek

godz. 9.00 + Józefa Sudomira 15 r. śm.

godz. 11.00 + rodz. Wiktorię i Henryka Brzezińskich, synową Agnieszkę Brzezińską, Helenę, Eugeniusza, Ewę Wichrowskich

godz. 12.30 1. za parafian / chrzty
2. o BB dla Zofii i Kazimierza Bielickich w 50 r. ślubu oraz za Agnieszkę i Piotra Godlewskich w 25 r. ślubu

godz. 19.00 + Małgorzatę Krzemińską 1 r. śm.

Poniedziałek / 31 sierpnia
godz. 7.00 1. o BB dla małżonków Barbary i Andrzeja Witkowskich int. ślubna
2. o BB dla Andrzeja
godz. 17.00 1. + Zygmunta Żakietę int. pogrzebowa od KŻR
2. + Teresę Gutkowską pp

Wtorek / 1 września
godz. 7.00 1. + Czesława Piotrowskiego pp
2. + Danutę Dąbrowską 1pp
godz. 8.00 Rozpoczęcie roku szkolnego. Msza w intencji dzieci, młodzieży, katechetów, nauczycieli, wychowawców.
godz. 17.00 1. + Mariannę Materka w 7 r. śm.
2. + Andrzeja Kujawę

Środa / 2 września
godz. 7.00 1. + Mariana Cichalewskiego
2. + Alinę Zgierską 1pp
godz. 17.00 1. + Irenę Gościniak pp – ostatnia
2. + rodziców Wójkowskich i Kazimierza Ledziona w 10 r. śm.

Czwartek / 3 września / wspomnienie sw. Grzegorza Wielkiego
godz. 7.00 1. + Zygmunta Raczyńskiego int. od sąsiadów
2. + Elżbietę Suwała 1pp
godz. 17.00 1. + rodziców Izabelę i Stanisława Świderskich
2. w intencji kapłanów

Piątek / 4 września
godz. 7.00 1. + Andrzeja Mateckiego pp
2. + Janinę Wasiak pp
godz. 17.00 1. + Zygmunta Żakietę int. od dyrekcji i pracowników SP 1
2. + Bogumiłę Dutkiewicz

Sobota / 5 września
godz. 7.00 + Dorotę Gorczyca pp

godz. 9.00 w intencji KŻR
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD

godz. 17.00 1. o BB, zdrowie i wszelkie łaski dla p. Czesławy Kubickiej
2. o BB, wszelkie łaski dla małżonków Izabeli i Michała Kąkol w 1 r. ślubu

Niedziela / 6 września / XXIII Niedziela Zwykła
godz. 7.00 + Walentynę i Feliksa Kucharskich

godz. 9.00 + Martę Kozanecką

godz. 11.00 + Zygmunta Zarembę w 10 r. śm., Andrzeja Majewskiego w 2 r. śm., Irenę Zarembę

godz. 12.30 1. za parafian
2. o BB i wszelkie łaski dla małżonków Moniki i Adama Halamów w 25 r. ślubu

godz. 17.00 + Irenę, Józefa i Renatę Mossakowskich