Intencje Mszalne (27 grudzień 2021 r. – 9 styczeń 2022 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 27 grudzień / święto św. Jana, apostoła i ewangelisty
godz. 7.00 1. + Grzegorza Kamińskiego i Zygmunta Kamińskiego
2. + Łucję Gawin pp

godz. 17.00 1. + Leona i Mariannę Durma
2. o zdrowie dla Aliny Sikorskiej
Wtorek / 28 grudzień / święto świętych Młodzianków, męczenników
godz. 7.00 1. + Eugeniusza Ostrowskiego pp
2. + Błażeja Lewandowicza pp
3. + Jana Mórawskiego pp

godz. 17.00 + Zygmunta Kapturowskiego pp
Środa / 29 grudzień
godz. 7.00 1. + Grażynę Maciszyn pp
2. + Jana Kubiak – Smułkę pp
3. + Stanisława Lewandowskiego pp

godz. 17.00 + Kazimierza Lewandowskiego pp

Czwartek / 30 grudzień
godz. 7.00 1. + Józefa Rychlewskiego 33 r. śm.
2. + Józefa Stępniaka pp
3. + Bogusława Szymkiewicza 1 pp int. od sąsiadów

godz. 17.00 + Jana Pietrzaka pp

Piątek / 31 grudzień
godz. 7.00 1. + Barbarę Miller pp
2. + Edwarda Bardiana 1pp

godz. 17.00 Błagalno – dziękczynna za parafian

Sobota / 1 styczeń / uroczystość świętej Bożej Rodzicielki Maryi
godz. 9.00 + Jerzego i Halinę Milczarek

godz. 11.00 + Danutę Wojtczak 1pp

godz. 10.00 za parafian

godz. 17.00 + Bogusława Szymkiewicza int. od kolegów

Niedziela / 2 styczeń / druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim

godz. 7.00 + Kazimierza Seweryniaka 1pp

godz. 9.00 + Leokadię i Feliksa Rogackich, Elżbietę i Edwarda Rogackich

godz. 11.00 + o BB dla małżonków Justyny i Bartłomieja Koryckich ślubna

godz. 12.30 za parafian

godz. 17.00 + Józefa Kaszewskiego 1 r. śm.

Poniedziałek / 3 styczeń
godz. 7.00 1. + Łucję Gawin pp
2. + Eugeniusza Ostrowskiego pp
3. + Błażeja Lewandowicza pp

godz. 17.00 + Kazimierza Lewandowskiego pp
Wtorek / 4 styczeń
godz. 7.00 1. + Grażynę Maciszyn pp – ostatnia
2. + Wiesława Biniewicza 1pp
3. + Zofię Idzikowską 4 r. śm.

godz. 17.00 + Jana Pietrzaka pp
Środa / 5 styczeń
godz. 7.00 1. + Edwarda Gronkiewicza pp
2. + Barbarę Czapiewską pp
3. + Jana Kubiak – Smułkę pp

godz. 17.00 + Krystynę Mechuła int. od sąsiadów
Czwartek / 6 styczeń / uroczystość Objawienia Pańskiego
godz. 7.00 + Wiesława Biniewicza int. od sąsiadów

godz. 9.00 + Czesława Wróblewskiego 1 r. śm., rodz. Stanisławę i Leona Kaczanowskich, Halinę Tomaszewską

godz. 11.00

godz. 12.30 za parafian
godz. 17.00 intencja Złotej Róży
Piątek / 7 styczeń
godz. 7.00 1. + Jana Mórawskiego pp
2. + Jadwigę Zaborowską pp
3.
godz. 17.00 ku chwale Boga Ojca
Sobota / 8 styczeń
godz. 7.00 1. + Józefa Stępniaka
2. + Sławomira Golusa pp
Godz. 9.00 w intencji KŻR
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS
godz. 17.00

Niedziela / 9 styczeń / święto Chrztu Świętego

godz. 7.00 + Zbigniewa Barlak 9 r. śm.

godz. 9.00 + Józefa Sekielskiego oraz rodz. Helenę i Józefa

godz. 11.00 + Bogusława Szymkiewicza int. od siostry Asi z rodziną

godz. 12.30 za parafian / chrzty

godz. 17.00 + Michała Kowalika 1 r. śm. oraz Henryka Tomczaka