środa, 21 lutego, 2024
Aktualne wydarzeniaIntencje

Intencje Mszalne (27 listopada – 10 grudnia 2023 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 27 listopada
godz. 7.00 1. + Wandę Filipczak pp
2. + Adelę Zalewską pp

godz. 17.00 1. + Alinę Szałkowską i dziad. Wesołowskich
2. + Alinę Szałkowską int. urodzinowa
Wtorek / 28 listopada
godz. 7.00 1. + Bogumiła Bogusławskiego pp – ostatnia
2. + Jadwigę Laskowską pp

godz. 17.00 1. + Barbarę Baranowską pp
2. + Annę Dulską pp
Środa / 29 listopada
godz. 7.00 1. + Małgorzatę Zawadzką pp
2. + Wiesława Hejnera pp

godz. 17.00 1. + Annę Filipczak i Wiesława Filipczaka
2. + Jana Kurkowskiego 1 r. śm.
Czwartek / 30 listopada / święto św. Andrzeja, apostoła
godz. 7.00 1. + Stanisławę Kowalską pp
2. + Romana Jędrzejewskiego 1pp

godz. 17.00 1. + Adama Sierockiego pp
2. + Zenonę i Jerzego Dryńkowskich
Piątek / 1 grudnia
godz. 7.00 1. + Grażynę Rudzińską pp
2. + Stanisława Kostrzewskiego 1pp

godz. 17.00 1. + Henryka Szubskiego pp int. od Renaty i Wojtka
2. + Zygmunta Urbańskiego pp int. od rodz. Walczaków
Sobota / 2 grudnia
godz. 7.00 dziękczynna za 60 lat życia dla Witolda z prośbą o dalsze błogosławieństwo

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 11.00 Msza święta w DPS II

godz. 17.00 + Zenobię, Tadeusza, Marię, Bronisława Wasielewskich
Niedziela / 3 grudnia / I Niedziela Adwentu
godz. 7.00 + ks. Stanisława Szulca

godz. 9.00 + Leokadię, Bolesława i Krzysztofa Sidwa

godz. 11.00 + Jadwigę Szatkowską

godz. 12.30 1. za parafian i Ojczyznę
2. o BB i wszelkie łaski dla ks. proboszcza Andrzeja z okazji imienin

godz. 17.00 + Henryka i Zygmunta

Poniedziałek / 4 grudnia
godz. 7.00 1. + Barbarę Baranowską pp
2. + Annę Dulską pp

godz. 17.00 1. + Jadwigę Laskowską pp
2. + Wiesława Hejnera pp – ostatnia
Wtorek / 5 grudnia
godz. 7.00 1. + Adama Sierockiego pp
2. + Henryka Szubskiego pp

godz. 17.00 1. + Wandę Filipczak pp
2. + Adelę Zalewską pp
Środa / 6 grudnia
godz. 7.00 1. O BB dla Adrianny i Dominika Kobucińskich ślubna
2. o BB dla Katarzyny i Bartosza Komorowskich ślubna

godz. 17.00 1. + Karola Nowatkowskiego int. od babci Grażyny, dziadka Grzegorza i Edyty Żmijewskiej
2. + Stanisławę Kowalską pp
Czwartek / 7 grudnia
godz. 7.00 1. Ku czci i chwale Boga Ojca
2. + Jadwigę Wojtczak pp

godz. 17.00 1. W intencji świętych powołań kapłańskich int. Złotej Róży
2. + Barbarę i Henryka Ciesielskich
Piątek / 8 grudnia / Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
godz. 7.00 1. + Stanisława i Stanisława, Edwarda i Józefa Bartosiaków
2. + Eugeniusza Dzięgielewskiego pp

godz. 17.00 1. + Janusza i Sabinę Zalewskich
2. + Helenę, Stanisława i Benona Nyckowskich
Sobota / 9 grudnia
godz. 7.00 + Wacławę Halama

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II

godz. 17.00 + Krystynę Brzezik

Niedziela / 10 grudnia / II Niedziela Adwentu

godz. 7.00 + Genowefę i Adama Zielińskich oraz ich dzieci

godz. 9.00 + Jerzego Beta

godz. 11.00 + Janinę i Eliasza Szymańskich

godz. 12.30 1. za parafian
2. w intencji Ojczyzny i Związku Zawodowego Solidarność

godz. 17.00 + Zenona Mossakowskiego