środa, 21 lutego, 2024
Aktualne wydarzeniaIntencje

Intencje Mszalne (28 luty – 13 marzec 2022 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 28 luty
godz. 7.00 1. + Ryszarda Dółkowskiego pp – ostatnia
2. + Leokadię Walczak 1pp

godz. 17.00 1. + Barbarę Miller pp
2. + Genowefę Wasielewską pp
Wtorek / 1 marzec
godz. 7.00 1. + Bożennę Ziemnicką 1pp
2. + Jadwigę Szadkowską 1pp

godz. 17.00 1. O BB dla małżonków Natalii i Jakuba Biniewicz ślubna
2. o BB dla małżonków Karoliny i Jakuba Mirackich ślubna
Środa / 2 marzec / Środa Popielcowa
godz. 7.00 1. + Wiesława Lelewskiego 1pp
2. + Irenę Rzymską pp

Godz. 9.00 + Urszulę Błaszczyk pp

godz. 17.00 + Józefa Stępniaka pp – ostatnia
Czwartek / 3 marzec
godz. 7.00 1. + Czesławę i Ludwika Szablińskich i zmarłych z ich rodzin
2. + Mirosławę Janinę Rosiak pp

godz. 17.00 1. W intencji powołań kapłańskich intencja Złotej Róży
2. + Czesława Trojanowskiego pp – ostatnia
Piątek / 4 marzec / święto św. Kazimierza, królewicza
godz. 7.00 1. + Stefanię Kujawowicz 1pp
2. + Stanisławę Józefowicz 1pp int. od pracowników Starostwa i Geodetów
godz. 16.00 DROGA KRZYŻOWA dla dzieci
godz. 17.00 1. + Andrzeja i Bronisławę Kiełbasa
2. o BB dla małżonków Żanety i Kamila Bukrym ślubna
godz. 17.45 DROGA KRZYŻOWA dla dorosłych
Sobota / 5 marzec
godz. 7.00 o BB dla małżonków Justyny i Remigiusza Kusiak ślubna

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD / dantis
godz. 10.00 Msza święta w DPS / dantis

godz. 17.00 + Kazimierza Kubickiego imieninowa

Niedziela / 6 marzec / I Niedziela Wielkiego Postu

godz. 7.00 + Jana Jaskólskiego

godz. 9.00 + Kazimierza Wilamowskiego i rodz. Janinę i Władysława

godz. 11.00 + Józefa Matusiaka (20 r. śm.) i Ernę, Józefę i Ludwika Matusiak, Emmę i Fryderyka Kynig

godz. 12.30 1. za parafian
2. + Barbarę Kuć 5 r. śm.

godz. 17.00 + Mariannę i Władysława Kunikowskich, Andrzeja Fafińskiego

Poniedziałek / 7 marzec
godz. 7.00 1. + Genowefę Wasielewską pp
2. + Urszulę Błaszczyk pp

godz. 17.00 1. Ku czci Boga Ojca
2. + Tomasza Mierczewskiego – imieninowa
Wtorek / 8 marzec
godz. 7.00 1. + Elżbietę Jakubowską pp
2. + Jerzego Żandarowskiego pp

godz. 17.00 1. + Barbarę Miller pp – ost.
2. + Sławomira Golusa pp
Środa / 9 marzec
godz. 7.00 1. + Stanisławę Bartosiak
2. + Bolesława Joachima 8 r. śm.

godz. 17.00 1. + Eugeniusza Zielińskiego 4 r. śm.
2. + w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł przy nich powstałych
Czwartek / 10 marzec
godz. 7.00 1. + Kazimierę Palewicz pp
2. + Marię Kaczorowską – Vanbrabant pp

godz. 17.00 1. + Jana Piotrowskiego pp – ostatnia
2. + Henryka Nowakowskiego pp
Piątek / 11 marzec
godz. 7.00 1. + Jadwigę i Damiana Lewandowskich 1 pp int. od Agnieszki i Andrzeja Mularczyków
2. + Helenę Zimoląg 1pp

Godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci
godz. 17.00 1. + Zygmunta Żakieta 2 r. śm.
2. + Leona i Mariannę Durma
Godz. 17.40 Droga Krzyżowa dla dorosłych
Sobota / 12 marzec
godz. 7.00 + Zygmunta Kapturowskiego pp

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD / dantis
godz. 10.00 Msza święta w DPS / dantis

godz. 17.00 + Kazimierza Laskowskiego 22 r. śm.

Niedziela / 13 marzec / II Niedziela Wielkiego Postu

godz. 7.00 + Cecylię, Jana, Marka Rybickich

godz. 9.00 + rodz. Jadwigę i Kazimierza Palewicz

godz. 11.00 + Bogusława Szymkiewicza int. od Gosi z rodziną

godz. 12.30 za parafian

godz. 17.00 + Marię Janinę Figiel int. z okazji urodzin