środa, 21 lutego, 2024

Intencje Mszalne (29 listopad – 12 grudzień 2021 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 29 listopad
godz. 7.00 1. + Michała Kowalika pp ostatnia
2. + Marię Janinę Figiel pp

godz. 17.00 1. + Czesława Wróblewskiego pp
2. + Mirosława Janiszewskiego pp
Wtorek / 30 listopad / święto św. Andrzeja Apostoła
godz. 7.00 1. + Stanisława Szubki pp
2. + Eugeniusza Ostrowskiego pp

godz. 17.00 1. + Zenonę i Jerzego Dryńkowskich
2. + Irenę Rzymską 1pp int. od syna Zdzisława z rodziną
Środa / 1 grudzień
godz. 7.00 1. + księży Krystosika, Dubasa i Stankiewicza oraz pozostałych rozstrzelanych w Woli Łąckiej
2. + Natalię Liberadzką 1pp

godz. 17.00 1. + Łucję Gawin pp
2. + Błażeja Lewandowicza pp
Czwartek / 2 grudzień
godz. 7.00 1. O BB dla małżonków Alicji i Radosława Piguła 1 ślubna
2. o BB dla małżonków Urszuli i Piotra Krasińskich 1 ślubna

godz. 17.00 1. O nowe, dobre powołania do kapłaństwa i za kapłanów int. Złotej Róży
2. + Jadwigę Sowińską pp
Piątek / 3 grudzień / wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera
godz. 7.00 1. O BB dla małżonków Klaudii i Krystiana Lemańskich 1 ślubna
2. o BB dla małżonków Pauliny i Krystiana Szczepańskich ślubna

godz. 17.00 1. + Wiktora Sławomira Cichockiego int. od mieszkańców bloku Legionów Polskich 7
2. + Jana Mórawskiego pp
Sobota / 4 grudzień
godz. 7.00 + Jolantę Jaworską

godz. 9.00 intencja KŻR
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD / dantis
godz. 10.00 Msza święta w DPS / dantis

godz. 17.00 + Wiktora Sławomira Cichockiego int. od mieszkańców bloku Legionów Polskich 7

Niedziela / 5 grudzień / II Niedziela Adwentu

godz. 7.00 + ks. Stanisława Szulca

godz. 9.00 + rodz. Leokadię i Bolesława Sidwa

godz. 11.00 o zdrowie i potrzebne łaski dla Sabiny i Kazimierza Czajków

godz. 12.30 1. za parafian i Ojczyznę
2. o BB i wszelkie łaski dla ks. proboszcza Andrzeja int. imieninowa

godz. 17.00 + Danutę Majewską 3 r. śm.

Poniedziałek / 6 grudzień
godz. 7.00 1. + Janinę Rosiak 1pp
2. + Grażynę Maciszyn pp

godz. 17.00 1. + Eugeniusza Ostrowskiego pp
2. + Błażeja Lewandowicza pp
Wtorek / 7 grudzień / wspomnienie św. Ambrożego biskupa i doktora kościoła
godz. 7.00 1. + Czesława Wróblewskiego pp
2. + Jadwigę Zaborowską pp

godz. 17.00 1. ku czci Boga Ojca
2. + Stanisława Szubki pp
Środa / 8 grudzień / Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
godz. 7.00 1. + Stanisławę, Stanisława, Edwarda, Józefa Bartosiaków
2. + Mariannę Balcerzak, Teodozję i Antoniego Michalczyk, Kazimierę Czupryńską

godz. 17.00 1. w intencji Ojczyzny, telewizji Trwam, radia Maryja i dzieł przy nich powstałych
2. + Mirosława Janiszewskiego pp – ostatnia
Czwartek / 9 grudzień
godz. 7.00 1. + Marię Janinę Figiel pp
2. + Henryka Rychlickiego 8 r. śm.

godz. 17.00 1. + Łucję Gawin pp
2. + Jana Mórawskiego pp
Piątek / 10 grudzień / REKOLEKCJE ADWENTOWE
godz. 7.00 O BB dla małżonków Piotra i Agaty Nawrockich 1 ślubna
godz. 9.00 o BB dla małżonków Arkadiusza i Sylwii Kyrzyc 1 ślubna
godz. 11.00 1. + Barbarę Czapiewską pp
2. + Jana Giętkę 16 r. śm.
godz. 17.00 1. + Jadwigę Sowińską pp – ostatnia
2. + Henryki Latoszek int. od mieszkańców osiedla 1pp
Sobota / 11 grudzień / REKOLEKCJE ADWENTOWE
godz. 7.00 + Władysławę Halama
godz. 9.00 o BB dla Justyny i Remigiusza Kusiak 1 ślubna
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD / dantis
godz. 10.00 Msza święta w DPS / dantis
godz. 11.00 o BB dla Agnieszki i Grzegorza Kucharskich
godz. 17.00 + Jana Ostrowskiego 13 r. śm.
godz. 18.30 + Wiktora Sławomira Cichockiego int. od sąsiadów z bloku
Niedziela / 12 grudzień / III Niedziela Adwentu / REKOLEKCJE ADWENTOWE

godz. 7.00 + Marka Maleckiego

godz. 9.00 + Zenonę Skrobisz w 9 r. śm., Mariannę i Władysława Świądek oraz Teresę Pietrzak

godz. 11.00 + Andrzeja Hejnera – urodzinowa

godz. 12.30 1. za parafian
2. za Ojczyznę w 40 r. wprowadzenia Stanu Wojennego

godz. 17.00 + Martę Kozanecką i jej rodziców int. od Bogdana z rodziną