Intencje Mszalne (6 – grudzień 2021 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 6 grudzień
godz. 7.00 1. + Mirosławy Janinę Rosiak 1pp
2. + Grażynę Maciszyn pp

godz. 17.00 1. + Eugeniusza Ostrowskiego pp
2. + Błażeja Lewandowicza pp
Wtorek / 7 grudzień / wspomnienie św. Ambrożego biskupa i doktora kościoła
godz. 7.00 1. + Czesława Wróblewskiego pp
2. + Jadwigę Zaborowską pp

godz. 17.00 1. ku czci Boga Ojca
2. + Stanisława Szubki pp
Środa / 8 grudzień / Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
godz. 7.00 1. + Stanisławę, Stanisława, Edwarda, Józefa Bartosiaków
2. + Mariannę Balcerzak, Teodozję i Antoniego Michalczyk, Kazimierę Czupryńską
godz. 11.30 Msza Święta na rozpoczęcie Godziny Łaski dla całego świata
godz. 17.00 1. w intencji Ojczyzny, telewizji Trwam, radia Maryja i dzieł przy nich powstałych
2. + Mirosława Janiszewskiego pp – ostatnia
Czwartek / 9 grudzień
godz. 7.00 1. + Marię Janinę Figiel pp
2. + Henryka Rychlickiego 8 r. śm.

godz. 17.00 1. + Łucję Gawin pp
2. + Jana Mórawskiego pp
3. intencja wynagradzająca za grzechy Narodu Polskiego z prośbą o łaskę skruchy przez wstawiennictwo Matki Bożej i patronów Polski
Piątek / 10 grudzień / REKOLEKCJE ADWENTOWE
godz. 7.00 O BB dla małżonków Piotra i Agaty Nawrockich 1 ślubna
godz. 9.00 o BB dla małżonków Arkadiusza i Sylwii Kyrzyc 1 ślubna
godz. 11.00 1. + Barbarę Czapiewską pp
2. + Jana Giętkę 16 r. śm.
godz. 17.00 1. + Jadwigę Sowińską pp – ostatnia
2. + Henrykę Latoszek int. od mieszkańców osiedla 1pp
Sobota / 11 grudzień / REKOLEKCJE ADWENTOWE
godz. 7.00 + Władysławę Halama
godz. 9.00 o BB dla Justyny i Remigiusza Kusiak 1 ślubna
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD / dantis
godz. 10.00 Msza święta w DPS / dantis
godz. 11.00 o BB dla Agnieszki i Grzegorza Kucharskich
godz. 17.00 + Jana Ostrowskiego 13 r. śm.
godz. 18.30 + Wiktora Sławomira Cichockiego int. od sąsiadów z bloku
Niedziela / 12 grudzień / III Niedziela Adwentu / REKOLEKCJE ADWENTOWE
godz. 7.00 + Marka Maleckiego

godz. 9.00 + Zenonę Skrobisz w 9 r. śm., Mariannę i Władysława Świądek oraz Teresę Pietrzak

godz. 11.00 + Andrzeja Hejnera – urodzinowa

godz. 12.30 1. za parafian
2. za Ojczyznę w 40 r. wprowadzenia Stanu Wojennego

godz. 17.00 + Martę Kozanecką i jej rodziców int. od Bogdana z rodziną

Poniedziałek / 13 grudzień / wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy
godz. 7.00 1. + Stanisława Szubki pp – ostatnia
2. + Edwarda Gronkiewicza pp

godz. 17.00 1. + Jana Mórawskiego pp
2. + Grażynę Maciszyn pp
Wtorek / 14 grudzień / wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
godz. 7.00 1. + Urszulę Błaszczyk 1pp
2. + Ewę Pilichowicz 1 r. śm.

godz. 17.00 1. + w intencji wdów i wdowców
2. + Eugeniusza Ostrowskiego pp
Środa / 15 grudzień
godz. 7.00 1. O BB dla Katarzyny i Tomasza Wojtczak
2. + Barbarę Czapiewską pp

godz. 17.00 1. + Czesława Wróblewskiego pp – ostatnia
2. + Błażeja Lewandowicza pp
Czwartek / 16 grudzień
godz. 7.00 1. + Jana Kubiak – Smułkę pp
2. + Elżbietę Jakubowską 1pp

godz. 17.00 1. + Pawła Hejmanowskiego
2. + Łucję Gawin pp
3. intencja wynagradzająca za grzechy Narodu Polskiego z prośbą o łaskę skruchy przez wstawiennictwo Matki Bożej i patronów Polski
Piątek / 17 grudzień
godz. 7.00 1. + Kazimierę Palewicz 1pp
2. + Jerzego Żandarowskiego 1pp

godz. 17.00 1. + Stanisława Urbańskiego
2. + Marię Rychlewską 24 r. śm.
Sobota / 18 grudzień
godz. 7.00 + Marię Kaczorowską – Vanbrabant 1pp

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS

godz. 17.00 + Teresę Gutkowską 2 r. śm.

Niedziela / 19 grudzień / IV Niedziela Adwentu

godz. 7.00 + Tadeusza Cieślaka

godz. 9.00 + rodz. Mariannę i Tomasza Tomczak

godz. 11.00 + Emilię Szczęsną 5 r. śm.

godz. 12.30 za parafian

godz. 17.00 + Franciszka Gawina 35 r. śm.