Aktualności

Jezu Ufam Tobie – codziennie

3 GODZINA, 3 SŁOWA, 3 SEKUNDY
Nastaw funkcję codziennego przypominania w swoim telefonie komórkowym na godzinę 15.00 
Jest to Godzina Miłosierdzia – godzina śmierci Pana Jezusa. 

O 15.00 poświęć 3 sekundy na wypowiedzenie sercem trzech słów:  JEZU UFAM TOBIE.


Przez krótki moment połącz się  z Chrystusem konającym na krzyżu i  błagaj o miłosierdzie dla siebie i świata.Podziel się tym z innymi.Może właśnie te trzy sekundy poświęcone ufnie Jezusowi zadecydują kiedyś o naszym zbawieniu

Zachęcamy do obejrzenia filmu

http://gloria.tv/?media=363381

 Módlmy się za prześladowanych chrześcijan  i ich prześladowców, o przebaczenie dla nich i o łaskę poznania  Boga.

Miłosierdzie Boże nie zna granic. Gdziekolwiek żyjemy, kimkolwiek jesteś, jeżeli chcesz w swoim kraju rozpalić małą iskrę w wielki ogień, przyłącz się do nas. I Ty możesz zostać apostołem Bożego Miłosierdzia.

Napisz do nas na adres:iskra111@onet.eu

Świadectwo
Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci,
nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.” Mt 18,3

Codziennie od dwóch lat dzwonek w telefonie komórkowym ustawiony na godzinę 15.00 przypomina mi o Godzinie Miłosierdzia – momencie śmierci Jezusa na krzyżu, bym mogła choć na chwilkę zagłębić się w męce i opuszczeniu Chrystusa w chwili konania.
Sam Zbawiciel nakazał błagać w tym momencie Jego miłosierdzia dla siebie i biednych grzeszników całego świata.

Gdy dzwonek dzwonił poza domem, często zwracano mi uwagę, żebym odebrała telefon, lecz ja nie przyznawałam się, że to dźwięk przypominający mi o chwili śmierci mojego Boga. Lecz jeśli o 15.00 był w pobliżu mnie mój dziewięcioletni syn Janek, wtedy zawsze, gdziekolwiek byliśmy, na dźwięk dzwonka wołał donośnym głosem : „Mamo! Godzina Miłosierdzia !”.
Z początku gestem ręki uciszałam go, ale to właśnie on uświadomił mi, że nie mogę wstydzić się mojej wiary i ograniczać jej do przestrzeni kościoła i domu. Od tej pory, jeśli ktoś pyta, daję świadectwo mojej wiary informując, że dzwonek przypomina mi moment konania Jezusa na krzyżu – Godzinę Miłosierdzia.
„A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec Aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych.” Łk 12, 8-9

Aleksandra Partyczyńska