Aktualności

Katolicki Dwumiesięcznik Ewangelizacyjny MIŁUJCIE SIĘ

Ukazał się nowy numer czasopisma “Miłujcie się”. Dostępny po niedzielnych mszach św. Zachęcamy do lektury. A co w nim znajdziecie? 

Numer 4/2015 zawiera porywające teksty:

– Artykuł „Świadek Zmartwychwstałego – Alicja Lenczewska”. Emerytowana nauczycielka Alicja Lenczewska zostawiła swoje duchowe zapiski zebrane w dwóch tomach: w Świadectwie i w Słowie pouczenia. Teksty te należą
do pereł literatury religijnej.

– Na środku ulicy w Nowym Jorku w nocy bije się ponad 40 osób. Franciszkanin żegna się, wysiada z auta i ładuje się w sam środek bijącej się gromady. Zaczyna krzyczeć na całe gardło: „W imię Boże, przestańcie!”.
W artykule „Jezus z Bronksu” przeczytamy o pracy franciszkanów w najbardziej niebezpiecznej dzielnicy Nowego Jorku.

– Coraz więcej osób ćwiczy jogę, twierdząc, że dla nich to tylko relaksujące ćwiczenia fizyczne i nie wiążą ich z określoną filozofią. Czy jest to możliwe? O tym w artykule „Czy joga to tylko ćwiczenia?”.

– W jaki sposób każdego dnia w roku możemy uzyskać odpust za dusze w czyśćcu cierpiące? O tym dowiemy się z artykułu: „Bezcenny dar dla cierpiących w czyśćcu”.

– Artykuł Pana Jacka Pulikowskiego pt. „Przywrócić modę na czystość” odpowiada na pytania: czym jest czystość i czy można dziś w ogóle mówić, że czystość jest wartością? 

– Świadectwo Josha McDowella, chrześcijańskiego mówcy i pisarza.
– Świadectwo Igi i Konrada Grzybowskich, założycieli Fundacji Ster na Miłość, której misją jest praca z młodzieżą. Na spotkaniach rozmawiają o czystości przedmałżeńskiej, zakochaniu, miłości oraz relacjach
damsko-męskich.

I, jak zwykle, poruszające świadectwa osób, które żyjąc w grzechu, zwróciły się o pomoc do Jezusa, i dziś są szczęśliwymi ludźmi.

Dodaj komentarz