Aktualności

Koronka na ulicach miasta i wiosek

 

 

28 września, w rocznicę beatyfikacji księdza Michała Sopoćki, o godzinie 15 po raz kolejny modliliśmy się Koronką do Miłosierdzia Bożego na ulicach naszej parafii.

Przeszło 100  osób gromadziło się w 7 miejscach na modlitwie (przy figurze Jezusa Miłosiernego na osiedlu Wspólna, przy Miejskim Centrum Kultury, przy Krzyżu na skrzyżowaniu ulic 18-go Stycznia i Kolonia, na skrzyżowaniu ulic Prusa i Leśnej, przy ul. Targowej, w wioskach Strzałki i Osada). Jest to znak, że wielu mieszkańców naszej parafii nie wstydzi się publicznie przyznać do Pana Naszego Jezusa Chrystusa i prosić Boga Ojca o Miłosierdzie dla Nas i całego świata.

Publiczne dawanie świadectwa jest wkładem uczestników w misję ewangelizacyjną. Bo choć pewnie nie ma na terenie naszej Parafii osób które nie słyszały o Chrystusie, to jest jeszcze wielu takich, którzy nie potrafią mu zaufać.

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę i już dziś zapraszamy do spotkania na ulicach za rok i codziennie przed wieczorną mszą świętą w naszym Kościele Parafialnym, abyśmy wypraszali Miłosierdzia Bożego, którego świat tak bardzo potrzebuje. 

Paulina Toruniewska

{gallery}koronka2013{/gallery}

Dodaj komentarz