Oaza stopnia Podstawowego została zorganizowana przez Diecezjalną Diakonię Oaz Wakacyjnych Ruchu Światło – Życie w Murzasichlu na Podhalu w dniach 2 – 16 lipca. Poprowadził ją ks. Marek Piątkiewicz. Udział w niej wzięli członkowie Ruchu Światło – Życie z naszej parafii: Piotr, Julia, Zuzia, Paulina i Mateusz.

Świadectwem rekolekcyjnym dzieli się z nami Paulina.

 

Od kiedy jestem w oazie moje życie ciągle się zmienia. Początki były trudne, jak zawsze, ale było warto. Po czterech latach wiem, że Bóg zawsze jest gotowy mi pomóc PODNIEŚĆ MNIE Z UPADKU, bo jestem dla Niego WAŻNA, jak każdy z nas.

Wiem, że ciągle jest przy mnie, niezależnie od sytuacji i broni mnie przed szatanem, który codziennie próbuje mnie zwieść. Bóg mnie kocha, a ja staram się Mu tą Miłość odwzajemniać. Codzienna modlitwa i msze święte stały się przyjemnością i moja wiara się rozwija, WZRASTA. Nigdy nie żałowałam mojej decyzji dotyczącej dołączenia do Oazy. Uważam, że każdy, szczególnie młody człowiek poszukujący „czegoś” w swoim życiu właśnie tak powinien pokierować swoje życie – oddać je Bogu. Ja tak zrobiłam i wiem, że nigdy nie będę żałować tej decyzji.  I ZA TO CHWAŁA PANU!

{gallery}oaza/murzasichle16{/gallery}

Dodaj komentarz