AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (28 Niedziela Zwykła  – 13.10.2019 r.)

1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Krzysztofa Świerczyńskiego, dyrektora Katolickiego Radia Diecezji Płockiej.

2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!” Ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na wsparcie stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 3. Za tydzień, po Mszy świętej o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące się do Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

4. Dzisiaj zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy świętej o godz. 17.00.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych o godz. 11.00 i 12.30 Domowy Kościół zaprasza na spotkanie małżeństwa chcące pogłębić swoją wiarę i relacje małżeńskie.

 6. Jutro zapraszamy do modlitwy w intencji wszystkich pracowników oświaty. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Nauczyciela.

7. 15 października przypada Dzień Dziecka Utraconego.

 8. 18 października – święto św. Łukasza – podczas różańca będziemy się modlić w intencji wszystkich pracowników Służby Zdrowia.

 9. Przypominamy, że w naszej parafii funkcjonuje tzw. Konfesjonał Młodych – w każdy czwartek podczas adoracji Najświętszego Sakramentu

w godz. 17.30 – 19.00.

 10. Przyjmujemy na wypominki całoroczne, jednorazowe i intencje Mszy świętej.

 11. W środę po Mszy świętej o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie lektorów z ks. Marcinem.

12. Koło Przyjaciół Radia Maryja w dniu 7 grudnia 2019 r. organizuje wyjazd do Torunia na Uroczystość 28 rocznicy powstania Radia Maryja. Zapisy u p. Ewy oraz p. Marii Przybysz.

 13. Zapraszamy młodzież do udziału w Powiatowym Konkursie Papieskim organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące w Gostyninie. Więcej informacji w linku poniżej.

http://www.parafiaswmarcina.pl/index.php/2-uncategorised/187-24-wrzesnia-2019r

 

Dodaj komentarz