AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (30 Niedziela Zwykła – 27.10.2019 r.)

1. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych, tych którzy przebywają już w niebie oglądając oblicze Boga. Msze święte w tym dniu odprawione będą w kościele parafialnym o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. Na cmentarzu parafialnym przy ulicy Kowalskiej o godz. 11.00. o godz. 10.30 odmówimy różaniec i pójdziemy z procesją po cmentarzu.
2. W sobotę wspominamy wszystkich wiernych zmarłych. Zapraszamy na Mszę świętą na cmentarzu parafialnym na godz. 11.00.
3. W przyszłą niedzielę przypada I niedziela miesiąca – na sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu.
4. Przez osiem pierwszych dni listopada duszom czyśćcowym możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny. Należy pobożnie nawiedzić cmentarz, pomodlić się w intencji zmarłych, być w stanie łaski uświęcającej, być bez przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjąć komunię świętą, odmówić modlitwy w intencji wyznaczonych przez papieża.
5. W dniach od 2 do 8 listopada zapraszamy na Zaduszki w Miłosierdziu Bożym. O 17.30 odmówimy różaniec polecając naszych bliskich zmarłych w tzw. Wypominkach jednorazowych, a później (około 18.00) odprawimy Mszę świętą w ich intencji. Jedyna zmiana to niedziela – Mszę odprawimy o godz. 17.00, a po Mszy odmówimy różaniec.
6. Koło Przyjaciół Radia Maryja w dniu 7 grudnia 2019 r. organizuje wyjazd do Torunia na Uroczystość 28 rocznicy powstania Radia Maryja. Zapisy u p. Ewy oraz p. Marii Przybysz.
7. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Libanu. Dokładny plan umieszczony jest w gablocie parafialnej. Informacji udziela także ks. proboszcz.
8. Przed kościołem postawiliśmy 3 lampy, które będą oświetlać chodnik wiodący od strony ulicy Polnej.

Dodaj komentarz