AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (Boże Narodzenie – 25.12.2019 r.)

1. ŻYCZENIA KSIĘDZA BISKUPA MIROSŁAWA MILEWSKIEGO
NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA I NOWY ROK
Kochani Bracia i Siostry!
W kończącym się roku, w którym w naszym Kościele przeżywaliśmy 20. rocznicę beatyfikacji Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników: abp. Nowowiejskiego i bp. Wetmańskiego, składamy głęboki pokłon przed Dzieciątkiem Jezus.
Niech wielka tajemnica wiary o Synu Bożym, który przyniósł na świat miłość i pokój przenika Wasze życie, daje duchową siłę w przezwyciężaniu codziennych trudności i napełnia nadzieją. Z całego serca życzę Wam Kochani opieki oraz wstawiennictwa Świętej Rodziny. Niech życie Maryi i Józefa będzie najważniejszym drogowskazem każdego dnia.
Zapewniam o mojej modlitwie i z serca błogosławię: w imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego!
Płock, Narodzenie Pańskie A.D. 2019
† Mirosław Milewski
Wikariusz Generalny
2. Życzenia kapłanów pracujących w parafii:
Do życzeń Jego Ekscelencji Księdza Biskupa dołączamy się również My – duszpasterze par. Miłosierdzia Bożego. Wszystkim parafianom i waszym gościom, którzy w tym świętym czasie będą Was nawiedzać życzymy przede wszystkim wszelkich łask płynących z przyjścia Zbawiciela świata, Jezusa Chrystusa. Życzymy pokoju serca, wierności Bożym przykazaniom, miłości, wiary i nadziei. Szczęść Boże!
3. Bardzo dziękujemy ks. Marcinowi za przygotowanie tegorocznej dekoracji świątecznej. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcając swój czas i siły pomagali ks. Marcinowi.
4. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny. Na godz. 12.30 zapraszamy w sposób szczególny małżeństwa obchodzące w roku 2019 jubileusze 25, 50, 60- lecia małżeństwa.
5. W najbliższą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.30 zapraszamy wszystkich członków dorosłych grup parafialnych na spotkanie opłatkowe. Po Mszy świętej o 17.00 zapraszamy uczestników Pieszej Płockiej Pielgrzymki na Jasną Górę na spotkanie opłatkowe.
6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
7. Proboszcz parafii w Duninowie serdecznie zaprasza na pielgrzymkę do Włoch. Więcej informacji w gablocie parafialnej lub zakrystii.

Dodaj komentarz