Ogłoszenia parafialne (III Niedziela Wielkanocna – 26.04.2020 r.)

 1. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, która rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego.
 2. W środę zapraszamy na Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, które odprawiane jest po Mszy Świętej o godz. 17.00.
 3. W czwartek, po Mszy świętej o godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która trwać będzie do godz. 19.00. O godz. 18.40 rozpoczniemy różaniec w intencji kapłanów i powołań kapłańskich.
 4. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Przypominamy, że z racji na koronawirusa odwiedzin u chorych nie ma. Kto pragnie skorzystać z sakramentu pokuty zapraszamy pół godziny przed Mszą Świętą.
 5. Od piątku zapraszamy na nabożeństwo majowe. Odprawiane będzie codziennie po Mszy świętej o godz. 17.00 podczas wystawionego Najświętszego Sakramentu.
 6. W Pierwszą Sobotę Miesiąca zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 i na Mszę świętą w intencji KŻR o godz. 9.00.
 7. W przyszłą niedzielę przypada I miesiąca. Zapraszamy na Sumę i do wspólnej adoracji.
 8. Zapraszamy do uczestnictwa w Mszach świętych w kościele w dni powszednie. Z racji obostrzeń niedzielna Msza święta o godz. 12.30 będzie transmitowana.
 9. Przypominamy, że w naszym kościele może jednorazowo przebywać 28 osób. Bardzo prosimy, aby każda osoba posiadała maseczkę zasłaniającą usta i nos. Prosimy o zajmowanie zaznaczonych miejsc, ułatwi to nam dezynfekcję po każdej Mszy świętej.
 10. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na wsparcie akcji zakupu respiratora przez parafię św. Marcina. Pomimo małej ilości osób w poprzednią niedzielę zebraliśmy prawie 1000,- Bardzo dziękujemy.
 11. Bardzo dziękuję za ofiary, które wpływają na konto, na tacę lub przekazywane są osobiście. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *