AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (III Niedziela Wielkanocna – 26.04.2020 r.)

 1. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, która rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego.
 2. W środę zapraszamy na Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, które odprawiane jest po Mszy Świętej o godz. 17.00.
 3. W czwartek, po Mszy świętej o godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która trwać będzie do godz. 19.00. O godz. 18.40 rozpoczniemy różaniec w intencji kapłanów i powołań kapłańskich.
 4. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Przypominamy, że z racji na koronawirusa odwiedzin u chorych nie ma. Kto pragnie skorzystać z sakramentu pokuty zapraszamy pół godziny przed Mszą Świętą.
 5. Od piątku zapraszamy na nabożeństwo majowe. Odprawiane będzie codziennie po Mszy świętej o godz. 17.00 podczas wystawionego Najświętszego Sakramentu.
 6. W Pierwszą Sobotę Miesiąca zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 i na Mszę świętą w intencji KŻR o godz. 9.00.
 7. W przyszłą niedzielę przypada I miesiąca. Zapraszamy na Sumę i do wspólnej adoracji.
 8. Zapraszamy do uczestnictwa w Mszach świętych w kościele w dni powszednie. Z racji obostrzeń niedzielna Msza święta o godz. 12.30 będzie transmitowana.
 9. Przypominamy, że w naszym kościele może jednorazowo przebywać 28 osób. Bardzo prosimy, aby każda osoba posiadała maseczkę zasłaniającą usta i nos. Prosimy o zajmowanie zaznaczonych miejsc, ułatwi to nam dezynfekcję po każdej Mszy świętej.
 10. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na wsparcie akcji zakupu respiratora przez parafię św. Marcina. Pomimo małej ilości osób w poprzednią niedzielę zebraliśmy prawie 1000,- Bardzo dziękujemy.
 11. Bardzo dziękuję za ofiary, które wpływają na konto, na tacę lub przekazywane są osobiście. 

Dodaj komentarz