AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (IV Niedziela Wielkiego Postu – 14.03.2021 r.)

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W piątki na Drogę Krzyżową o godz. 16.00 dzieci, po Mszy świętej o godz. 17.00 młodzież i dorosłych. W niedzielę na Gorzkie Żale, które będziemy śpiewać po Mszy świętej o godz. 17.00. Ofiary zbierane podczas nabożeństw piątkowych przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.
2. W piątek, w Uroczystość św. Józefa, o godz. 9.00 odmówimy różaniec i Litanię do św. Józefa, oddając nasze rodziny opiekunowi świętej Rodziny. Zapraszamy!
3. W dniach 19 – 21 marca odbędą się nasze wielkopostne rekolekcje.
4. 26 marca (piątek) odbędzie się Gostynińska Nocna Droga Krzyżowa. Droga Krzyżowa będzie przeprowadzona na wzór ekstremalnych dróg krzyżowych. Rozpocznie się Mszą świętą o godz. 19.00. Później chętni wyruszą w 18 kilometrową trasę. Więcej informacji możemy uzyskać na stronie parafialnej.
5. W przyszłą niedzielę Warsztaty Terapii Zajęciowej przeprowadzą kiermasz wielkanocnych dekoracji. Bardzo serdecznie zapraszamy.
6. 25 marca obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu, w ramach Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, zapraszamy chętnych do podjęcia modlitwy za poczęte dzieci, którym grozi aborcja. Podczas rekolekcji będziemy mogli odebrać deklaracje przystąpienia do Duchowej Adopcji.
7. W tym tygodniu p. Domżał oczyścił tabernakulum oraz wszystkie dzwonki. Bardzo dziękujemy za wykonaną pracę i dobroć serca.
8. Przy ołtarzu możemy zaopatrzyć się w Baranki Wielkanocne. Cena to 5 złotych. Kwota, którą pozyskamy powyżej ceny Baranka będzie przekazana ks. Kamilowi Kowalskiemu na pomoc w jego pracy misyjnej. Dokładnie na przedszkole prowadzone przez jego parafię.
9. Wychodząc naprzeciw potrzebom parafian, chcielibyśmy zakupić bezdotykową kropielnicę. Koszt takiej kropielnicy to 1190 PLN. Gdyby ktoś chciał wesprzeć ten zakup bylibyśmy bardzo wdzięczni. Dziękujemy pierwszemu ofiarodawcy, który anonimowo przekazał na ten cel 300 PLN. Dziękujemy i liczymy na otwarte serca innych.
10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.