Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (IV Niedziela Wielkiego Postu / 31.03.2019 r.)

1. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania: w środę o godz. 18.00, w niedzielę po Mszy świętej o godz. 17.00. Bardzo prosimy, aby kandydaci do bierzmowania, świadkowie i rodzice przystąpili do spowiedzi przed bierzmowaniem w sobotę podczas Mszy świętej rekolekcyjnej o godz. 18.30.
2. W związku z sakramentem bierzmowania, który odbędzie się w poniedziałek – 8 kwietnia o godz. 17.00 intencje przyjęte na tę godzinę zostaną przeniesione na godz. 7.00. Ewentualnie prosimy o kontakt w celu ustalenie innego terminu.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, z racji rekolekcji wyjazd do chorych przełożony zostanie na kolejny piątek kwietnia, tj. 12 kwietnia. Prosimy także o zgłaszanie chorych, którzy chcieliby przyjąć sakrament spowiedzi, namaszczenia chorych i komunii świętej przed świętami wielkanocnymi
4. W tym tygodniu wykonano nowe meble do kościoła: konfesjonał oraz 2 stoliki.
5. W dniach 5-7 kwiecień odbędą się nasze wielkopostne rekolekcje. Poprowadzi je ks. Grzegorz Dobrzeniecki – proboszcz parafii św. Krzyża w Płocku.
6. Za 2 tygodnie Niedziela Palmowa. Ogłaszamy konkurs dla dzieci na najpiękniejszą palmę. Palmy zaopatrzone w karteczkę z nazwiskiem i imieniem przynosimy na godz. 11.00 w Niedzielę Palmową.

Dodaj komentarz