Ogłoszenia parafialne (IV Niedziela Zwykła – 02.02.2020 r.)

1. Dzisiaj obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – potocznie nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jednocześnie obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych.
2. W tym tygodniu zapraszamy: w środę na 17.00 na nabożeństwo ku czci MB Nieustającej Pomocy; w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00 na adorację NS do godz. 19.00, którą zakończymy modlitwą w intencji powołań kapłańskich, o godz. 20.00 zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy różańcem; w piątek zapraszamy na godz. 16.00 do adoracji NS i spowiedzi pierwszo piątkowej.
3. W piątek od godz. 8.00 będziemy jeździć do chorych.
4. Ze względu na ferie zimowe spotkania dzieci komunijnych w miesiącu lutym odwołane.
5. W dniach 7-8 marca KŻR organizują pielgrzymkę do Sanktuarium Krwi Chrystusa i Jasną Górę w Częstochowie. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
6. Zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie rehabilitacji naszego parafianina Krzysia Kałębasiaka – dotkniętego czterokończynowym spastycznym porażeniem mózgowym. Pomóc możemy przez przekazanie 1% swojego podatku. KRS: 0000037904, cel szczegółowy 1%: 4215 Kałębasiak Krzysztof.
7. 31 stycznia zakończyliśmy czas wizyty duszpasterskiej, zwanej kolędą. Bardzo dziękujemy za przepiękny czas wspólnej modlitwy i rozmowy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjeżdżali i przychodzili po nas. Dziękujemy, tym którzy wozili nas od domu do domu swoimi pojazdami. Dziękujemy za posiłki, kawy i herbatki podczas kolędowej wędrówki. Dziękujemy za ofiary na kolędę, jak także te składane tylko na organy. Bóg zapłać wszystkim za wszelkie dobro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *