AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (IV Niedziela Zwykła – 02.02.2020 r.)

1. Dzisiaj obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – potocznie nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jednocześnie obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych.
2. W tym tygodniu zapraszamy: w środę na 17.00 na nabożeństwo ku czci MB Nieustającej Pomocy; w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00 na adorację NS do godz. 19.00, którą zakończymy modlitwą w intencji powołań kapłańskich, o godz. 20.00 zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy różańcem; w piątek zapraszamy na godz. 16.00 do adoracji NS i spowiedzi pierwszo piątkowej.
3. W piątek od godz. 8.00 będziemy jeździć do chorych.
4. Ze względu na ferie zimowe spotkania dzieci komunijnych w miesiącu lutym odwołane.
5. W dniach 7-8 marca KŻR organizują pielgrzymkę do Sanktuarium Krwi Chrystusa i Jasną Górę w Częstochowie. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
6. Zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie rehabilitacji naszego parafianina Krzysia Kałębasiaka – dotkniętego czterokończynowym spastycznym porażeniem mózgowym. Pomóc możemy przez przekazanie 1% swojego podatku. KRS: 0000037904, cel szczegółowy 1%: 4215 Kałębasiak Krzysztof.
7. 31 stycznia zakończyliśmy czas wizyty duszpasterskiej, zwanej kolędą. Bardzo dziękujemy za przepiękny czas wspólnej modlitwy i rozmowy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjeżdżali i przychodzili po nas. Dziękujemy, tym którzy wozili nas od domu do domu swoimi pojazdami. Dziękujemy za posiłki, kawy i herbatki podczas kolędowej wędrówki. Dziękujemy za ofiary na kolędę, jak także te składane tylko na organy. Bóg zapłać wszystkim za wszelkie dobro.

Dodaj komentarz