AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (Niedziela Miłosierdzia Bożego – 28.04.2019 r.)

1. Dzisiaj w naszej parafii obchodziliśmy Uroczystość Odpustową. Sumie o godz. 12.30 przewodniczył ks. kan. Jerzy Ławicki.
2. Niedziela Miłosierdzia rozpoczyna 75 Tydzień Miłosierdzia.
3. W środę o godz. 10.00 spod kościoła wyrusza IX Rajd Rowerowy im. Jana Pawła II. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Bardzo prosimy o posiadanie sprawnych rowerów. Wpisowe 2,-
4. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na wspólną modlitwę Litanią Loretańską zawsze po mszach świętych wieczorowych. Zachęcamy także do kultywowania pięknej tradycji śpiewania litanii przy przydrożnych figurkach. My, duszpasterze chcielibyśmy towarzyszyć waszym modlitwom przy figurkach, dlatego prosimy o zgłoszenie godzin i miejsc waszych modlitw.
5. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00.
6. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Od godz. 8.00 nawiedzamy chorych. Od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. W tym dniu obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 17.00.
7. W sobotę po Mszy świętej o godz. 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 9.00 Msza święta w intencji KŻR. W tym dniu pamiętajmy o modlitwie w intencji strażaków.
8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Biblijny. Między godz. 10.00 a 11.00 będziemy czytać fragmenty Pisma Świętego. Ci, którzy chcieliby uczestniczyć w czytaniu Biblii zapraszam na spotkanie w piątek po Mszy świętej o godz. 17.00. Zapraszamy także lektorów.
9. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna.

Dodaj komentarz