AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020 r.)

1. Pamiętajmy, że przebywając w kościele musimy mieć założone maseczki, które zasłaniać mają usta i nos.
2. Dziękuję jeszcze raz za Waszą obecność, Drodzy Parafianie, na procesji Bożego Ciała.
3. W miesiącu czerwcu, po Mszy świętej o godz. 17.00 odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
4. W czwartek zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godz. 17.00 odśpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa i pójdziemy z procesją eucharystyczną. Po powrocie do kościoła zapraszamy do wspólnej modlitwy do godz. 19.00.
5. W czwartek także ks. Marcin zaprasza mężczyzn o godz. 20.00 do wspólnej modlitwy różańcowej.
6. 27 czerwca ks. Dariusz i ks. Leszek organizują dla dzieci i młodzieży należącej do różnych grup parafialnych spływ kajakowy. Bardzo prosimy o zgłaszanie się do księży osób zainteresowanych.
7. Ks. Biskup wyraził zgodę na przeniesienie uroczystości komunijnych na okres czerwcowo – lipcowy. W najbliższym czasie odbędą się następujące uroczystości:
a. 20 czerwca o godz. 11.00 odbędzie się I Komunia Święta dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 z klas III A i B;
b. 21 czerwca o godz. 14.00 odbędzie się Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 klasy IV B i ze Szkoły Podstawowej z Sierakówka;
c. 11 lipca o godz. 11.00 odbędzie się Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 klasy IV A;
d. 11 lipca o godz. 12.30 odbędzie się I Komunia Święta dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 klasy III C;
e. 19 lipca o godz. 14.00 odbędzie się I Komunia Święta dzieci ze Szkół Podstawowych nr 5 i z Sierakówka.
f. Oczywiście terminy październikowe uroczystości komunijnych nadal są aktualne, dla dzieci, które nie zgłosiły się w nowych terminach.
8. Trwają prace przy naszych organach. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary składane na ten cel. W minionym tygodniu wpłynęło 1800 złotych.