AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (XIII Niedziela Zwykła – 27.06.2021 r.)

1. Dzisiaj bardzo dziękujemy księdzu Marcinowi za dwa i pół roku jego obecności i pracy w naszej wspólnocie parafialnej. Życzymy wielu łask Bożych na nowej placówce duszpasterskiej w Płocku.
2. Do środy włącznie zapraszamy do wspólnego odmawiania Litanii do Serca Pana Jezusa. Czynimy to zawsze po Mszy świętej o godz. 17.00. W czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00 zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, która trwać będzie do godz. 19.00. Wieczorem zaś o godz. 20.30 zapraszamy do modlitwy mężczyzn za swoje rodziny.
3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Do chorych będziemy jeździć od godz. 9.00. Od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Na piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy KŻR.
4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 12.30 do uczestnictwa w procesji eucharystycznej. Po Mszy świętej zapraszamy asystę procesyjną, dziewczynki sypiące kwiatkami na wspólny grill.
5. W miesiącach lipcu i wrześniu w naszej parafii odbędą się kursy przedślubne dla narzeczonych. Zainteresowanych zapraszamy w pierwszą niedzielę miesiąca, tj. 4 lipca na godz. 17.30. Kolejne spotkania w ramach miesięcznego cyklu odbywają się w każdą niedzielę miesiąca.
6. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu, od poniedziałku do piątku czynna po Mszy świętej wieczorowej do godz. 18.30.
7. Niedzielna Msza święta popołudniowa przeniesiona z godz. 17.00 na godz. 19.00.
8. Dzisiaj i przez najbliższy tydzień w naszym kościele możemy obejrzeć wystawę o świętej siostrze Faustynie. Przy tej okazji możemy złożyć ofiarę do puszki na budowę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, które jest budowane w Płocku. Wystawa powstała dzięki inicjatywie Rycerzy Jana Pawła II, których gościliśmy w naszej parafii na Mszach świętych o godz. 9.00, 11.00 i 12.30.
9. Przypominamy, że została odwołana dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej. Zapraszamy do świętowania dnia Pańskiego przez udział we wspólnej Eucharystii.
10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
11. Dziękujemy za ofiary zbierane na tacę.