AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (XIII Niedziela Zwykła – 28.06.2020 r.)

 1. Rozpoczęły się wakacje! Pamiętajmy o niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej oraz codziennej modlitwie.
 2.  W związku z wakacjami kancelaria parafialna czynna będzie tylko w godzinach popołudniowych od wtorku do piątku, w sobotę od 8.00 do 9.00. Msza Święta niedzielna z godz. 17.00 będzie przeniesiona na godz. 19.00.
 3. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Powracamy do odwiedzin chorych. Bardzo prosimy o ponowne zgłoszenie osób chorych w kancelarii parafialnej. Spowiedź od godz. 16.00 połączona z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
 4. W tym tygodniu przypada także Pierwsza Sobota Miesiąca. Msze święte o godz. 7.00 i 17.00.
 5. W niedzielę zapraszamy na sumę do adoracji Najświętszego Sakramentu i procesji eucharystycznej.
 6. Najbliższe uroczystości komunijne odbędą się 11 lipca. Próba dzieci do I Komunii Świętej odbędzie się 8 lipca o godz. 18.30. Próba dzieci do Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego 8 lipca o godz. 17.30. Kolejne uroczystości odbędą się 19 lipca o godz. 14.00 odbędzie się I Komunia Święta dzieci ze Szkół Podstawowych nr 5 i z Sierakówka.
 7. Od pierwszej niedzieli lipca rozpocznie się kolejny Kurs Przedślubny. Zapraszamy narzeczonych na godz. 18.00 do naszego kościoła.
 8. Rozpoczynamy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Będzie ona miała inną formę niż dotychczasowe. Dlatego bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie parafialnej lub w gablocie przy wejściu.
 9. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie wczorajszego spływu kajakowego dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy księżom Darkowi i Leszkowi, dziękujemy bardzo serdecznie rodzicom za pomoc.
 10. Bardzo dziękujemy księdzu Darkowi Sielczakowi za 3 lata pracy duszpasterskiej w naszej parafii. Będziemy pamiętać o jego dobrym sercu, zaangażowaniu w pracę duszpasterską, posługę w konfesjonale. Życzymy wielu łask Bożych na nowej parafii w Janowcu Kościelnym.
 11. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na organy. Bóg zapłać!
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Gazety znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.