AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (XXIII Niedziela Zwykła / 05.08.2021 r.)

1. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszy świętej wieczorowej do godz. 18.30, oraz w soboty od godz. 8.00 do 9.00.
2. Zachęcamy do wspólnego wędrowania do Skępego w dniach 6 – 10 września. Wyjście pielgrzymki w dniu jutrzejszym po Mszy świętej o godz. 6.00. Zapisy w parafii św. Marcina.
3. Zachęcamy do organizowania pierwszych powakacyjnych spotkań w grupach parafialnych. Więcej na ten temat od przyszłej niedzieli.
4. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00 dokonamy poświęcenia tornistrów, zeszytów, książek, przyborów szkolnych dzieciom klas 0 i I. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
5. W dniu 18 września, w Rostkowie, miejscu urodzin św. Stanisława Kostki odbędzie się spotkanie dzieci i młodzieży. Z naszej parafii organizujemy wyjazd pielgrzymkowy na spotkanie dzieci. Więcej informacji przekażemy przez katechetów.
6. W czwartek o godz. 18.00 odbędzie się ślub, dlatego adoracja czwartkowa zostaje odwołana. Po Mszy świętej odmówimy koronkę w intencji powołań kapłańskich.
7. Dzisiaj we wszystkich kościołach Polski zbierane są ofiary do puszek na pomoc Afgańczykom. Bóg zapłać za ofiary!
8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.