AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (XXIX Niedziela Zwykła / 17.10.2021 r.)

1. Dziękujemy za obecność i świadectwo wiary klerykom WSD w Płocku wraz z ks. Wojciechem Kruszewskim, ojcem duchownym kleryków. Zapewniamy o naszej modlitwie w intencji powołań.
2. Dzisiaj na godz. 16.00 ks. Arkadiusz zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze, organizacyjne spotkanie Młodzieżowego Zespołu Muzycznego.
3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.00. Dorosłych i młodzież codziennie po Mszy świętej o godz. 17.00.
4. Kandydatów do bierzmowania (uczniów klas II szkół ponadpodstawowych) zapraszamy na spotkanie w piątek, tj. 22 października o godz. 17.00.
5. Dzieci przygotowujące się do Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego zapraszamy 22 października na godz. 16.00.
6. Koło Przyjaciół Radia Maryja w dniu 4 grudnia 2021 r. organizuje wyjazd do Torunia na uroczystości XXX rocznicy powstania Radia Maryja. Koszt pielgrzymki wyniesie około 45,- Zapisy u pani Ewy w zakrystii kościoła po każdej Mszy świętej oraz u p. Marii pod numerem telefonu 72 – 052 – 474.
7. W kancelarii parafialnej przyjmujemy na roczne i jednorazowe wypominki.
8. Drodzy parafianie! Wśród nas jest bardzo wiele osób, które żyje samotnie. Nie mają możliwość przybycia do kościoła. Nie posiadają samochodu. Rodzina jest daleko. Może warto byłoby zainteresować się takimi osobami. Przecież jeździmy do kościoła! Mamy wolne jedno czy dwa miejsca w pojeździe. Zapytajmy się czy nie chcieliby skorzystać z podwiezienia na Eucharystię. Bardzo prosimy o wrażliwość serca w tej kwestii.
9. Wspólnota Rodzin Katolickich z problemami alkoholowymi działająca przy naszej parafii zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji trzeźwości naszego narodu. Msza święta zostanie odprawiona w piątek, tj. 22 października o godz. 19.00.
10. Odnowa w Duchu Świętym przy parafii św. Marcina zaprasza na comiesięczną Mszę świętą z prośbą o uzdrowienie. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę, 23 października o godz. 19.30.
11. Dnia 6 listopada o godz. 13.00 zapraszamy wszystkich Pielgrzymów Skępskich na wspólną Modlitwę Różańcową za zmarłych pielgrzymów. Miejsce modlitwy cmentarz parafialny św. Jakuba przy pomniku Nieznanego Żołnierza.
12. Wczoraj grupa naszych ministrantów brała udział w Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Płońsku. Naszą parafię reprezentowali Artur Szkudlarek i Filip Toruniewski. Więcej informacji na naszym parafialnym facebooku.
13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii kościoła są do nabycia Kalendarze Rolników, w których można znaleźć wiele wartościowych artykułów. Koszt 28 złotych.
14. Drogim Parafianom dziękujemy za wsparcie Dzieła Nowego Tysiąclecia. Tydzień temu do puszek złożyliście 2250,44. Bóg zapłać!