AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (XXV Niedziela Zwykła / 19.08.2021 r.)

1. We wtorek ks. Arkadiusz zaprasza do wspólnego wyjazdu do kina w Płocku na film o bł. Kard. Stefanie Wyszyńskim. Wyjazd o godz. 17.30 z parkingu przy naszym kościele. Koszt 35 złotych.
2. W środę po Mszy świętej o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. W czwartek zapraszamy na adorację N.S. w godz. od 17.30 do 19.00, zaś o godz. 20.30 mężczyzn na wspólny różaniec w intencji rodzin.
4. W czwartek o godz. 18.30 zapraszamy na próbę chóru.
5. W piątek o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla dzieci chcące przystąpić w 2022 roku do Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Opiekunem grupy będzie ks. Arkadiusz. Prosimy o obecność wszystkich dzieci z rodzicami lub opiekunami.
6. W piątek o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Opiekunem grupy będzie ks. Leszek.
7. W piątek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie oazy młodzieżowej. Serdecznie zapraszamy.
8. W sobotę o godz. 9.00 zapraszamy ministrantów i chętnych do bycia ministrantami na spotkanie organizacyjne. Jednocześnie informujemy, że nastąpiła zmiana na funkcji prezesa ministrantów. Dziękujemy Kubie Przybyszewskiemu, który został studentem. Zaś nowemu prezesowi, Mateuszowi Rojewskiemu gratulujemy i życzymy owocnej pracy.
9. W sobotę, na godz. 17.00 zapraszamy członków Duchowej Adopcji do wspólnej modlitwy i na spotkanie organizacyjne z ks. Leszkiem.
10. 27 września, o godz. 17.30 zapraszamy na spotkanie organizacyjne wszystkich lektorów, a także nowych chętnych.
11. Wczoraj odbyła się pielgrzymka dzieci na uroczystości ku czci św. Stanisława Kostki do Rostkowa. Dziękujemy uczestnikom, czyli dzieciom oraz opiekunom: katechetom i rodzicom z par. św. Marcina i z naszej parafii.
12. Dzisiaj przypada Niedziela Środków Masowego Przekazu. Za tydzień będziemy zbierać ofiary do puszek na rzecz funkcjonowania naszych diecezjalnych mediów Katolickiego Radia Diecezji Płockiej i Tygodnika „Gość Niedzielny”. Już dzisiaj składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
13. Dzisiaj gościmy w naszej parafii siostry Pasjonistki. Wysłuchajmy słów świadectwa o powołaniu i zgromadzeniu, do którego należą.