Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Lwów i kresy w dniach 1-6 lipca 2013r. (6dni).

ZAMOŚĆ – LWÓW – OLESKO – POCZAJÓW – KRZEMIENIEC  – ZBARAŻ CZERNIOWCE – CHOCIM – KAMIENIEC PODOLSKI – OKOPY ŚW. TRÓJCY –ŚNIATYŃ – STANISŁAWÓW – ŻÓŁKIEW

 

 

 

DZIEŃ 1  

Zbiórka uczestników o godz. 5.00. Wyjazd. W przerwie podróży krótki spacer z pilotem po starówce Zamościa. Obiad. Przyjazd do Lwowa w godzinach późno  . Zakwaterowanie w hotelu we Lwowie lub  okolicach.

DZIEŃ 2 

Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem. Cmentarze: Łyczakowski i Orląt Lwowskich, Stare Miasto z Katedrą Łacińską i Ormiańską, Kaplica Boimów, najstarsza lwowska apteka, Cerkiew Wołoska, Katedra Bernardynów, Kościół Dominikanów, Opera, spacer Aleją Wolności. Powrót na obiadokolację do hotelu, nocleg. 

DZIEŃ 3 

Śniadanie, po którym przejazd do Czerniowiec. Po drodze zatrzymamy się w  Olesku, gdzie zobaczymy zamek, w którym urodził się król Jan III Sobieski. Następnie Poczajów, w którym zwiedzimy Ławrę – unikalny w skali światowej zespół cerkwi ze wspaniałymi mozaikami. W  Krzemieńcu zwiedzimy miejsca związane z życiem Juliusza Słowackiego i jego matki Salomei. Następnie zwiedzanie zamku w Zbarażu, który broniony przez 14tys. załogę pod dowództwem J.Wiśniowieckiego oparł się zwycięsko 100tys. armii kozacko -tatarskiej. Nocleg i obiadokolacja w hotelu w Czerniowcach.

DZIEŃ 4 

Śniadanie, po którym przejazd do Chocimia. Zwiedzanie zamku, wspaniałe widoki Dniestru i okolicy. Następnie zwiedzanie miejscowości Okopy Św. Trójcy. Przejazd do Kamieńca Podolskiego, zwiedzanie miasta „Perły na Kamieniu”: Twierdza, Most Turecki, Kościół Św. Piotra i Pawła, Rynek. Obiadokolacja i nocleg w Czerniowcach.

DZIEŃ 5 

Śniadanie, po którym wyjazd do Lwowa. Po drodze zatrzymamy się w Śniatyniu – przy grobie błogosławionej Siostry Miłosierdzia Marty Wieckiej oraz w Stanisławowie – spacer po Starym Mieście. Nocleg i obiadokolacja w hotelu we Lwowie lub okolicach. 

DZIEŃ 6

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Po drodze wizyta w Żółkwi – mieście związanym z historią rodów Żółkiewskich i Sobieskich. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach nocnych. W drodze powrotnej pożegnalny obiad. 

 

TERMIN:  1-6.07.2013

     Cena: 1250 zł

CENA OBEJMUJE:

  • Przejazd autokarem klasy „lux” ( WC, video, klimatyzacja, cafe-bar)
  • 3 noclegi we Lwowie lub okolicach w pokojach 2-4 os. z łazienkami
  • 2 noclegi w hotelu w Czerniowcach w pokojach 2-4 os. z łazienkami
  • 5 śniadań, 4 obiadokolacje, 2 obiady
  • Opiekę polskojęzycznego pilota – przewodnika na całej trasie
  • Opłaty graniczne, drogowe, ubezpieczenie ukraińskie 
  • Ubezpieczenie obejmuje:   KL + Assistance wraz z  KL chorób przewlekłych do 10.000 EUR i NNW do 1300 EUR.

UWAGI:

Na wstępy do zwiedzanych obiektów oraz inne wydatki związane z realizacją programu należy posiadać około  25 – 30  Euro. 

Cena wyjazdu może ulec zmianie w przypadku dużych wahań kursów walut oraz cen paliw. 

Na Ukrainę trzeba posiadać paszport ważny co najmniej 3 miesiące od daty powrotu z pielgrzymki.   

Wyjazd ma charakter grupowy. Minimalna ilość uczestników: 40 osób.

Cena nie obejmuje dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 2,5% wartości wyjazdu (7,5% wraz z chorobami przewlekłymi).

 

WARUNKI PŁATNOŚCI:

Przy podpisaniu umowy Uczestnik wpłaca 300 zł zaliczki. Pozostałą część najpóźniej 35 dni przed wyjazdem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *