Uncategorized

Pożegnanie ks.Wojciecha

Biskup Płocki Piotr Libera mianował ks. Wojciecha Piórkowskiego wikariuszem parafii p.w. św. Jadwigi w Płocku. We wtorek, 22. sierpnia ks. Wojciech odprawił po raz ostatni mszę św. jako wikariusz naszej parafii.

Ks. Wojciech w naszej parafii opiekował się KŻR, wspólnotą Margaretek, Apostolatem Złota Róża, wspólnotą wdów i wdowców, Kołem Biblijnym, grupą dorosłych lektorów, wspólnotą rodzin z problemem alkoholowym, przygotowywał młodzież gimnazjalną do bierzmowania, dbał o dekorację naszej świątyni. Dziękujemy dziś ks. Wojciechowi za wszelkie dobro, jakie czynił w naszej parafii. Także za jego posługę w konfesjonale oraz głoszenie Słowa Bożego. Z całego serca życzymy owocnej pracy duszpasterskiej na nowej placówce. Życzymy także, by o nas nie zapominał oraz obiecujemy pamięć modlitewną.

Pod koniec mszy św. ks. Wojciecha pożegnali: dzieci, młodzież, schola i ministranci, pielgrzymi skępscy, grupa modlitewna z Drzewcy, nauczyciele z gimnazjum, Koło Przyjaciół Radia Maryja, rodziny z problemem alkoholowym oraz przedstawiciele parafii.

Ks. Wojciech podziękował wszystkim za obecność, modlitwę i życzliwe słowa. Obiecał pamięć modlitewną. I zaprosił do swojej nowej parafii p.w. św. Jadwigi w Płocku.

{gallery}x.Wojciech{/gallery}

Dodaj komentarz