Ogłoszenia Parafialne

XI Niedziela zwykła 12.06.2016 r.

  1. Trwa miesiąc modlitwy do Najświętszego Serca Jezusowego. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30,  w niedzielę – o godz. 17.20.
  2. Jutro, z okazji 13. dnia miesiąca, po mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją. Prosimy przynieść świece. 
  3. We wtorek o godz. 18 Msza św. dla wdów i wdowców a po niej spotkanie w salce.
  4. W środę po mszy św. wieczornej spotkanie Koła Biblijnego.
  5. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla lektorów.
  6. W sobotę pielgrzymka do Obór. Wyjazd o godz. 7.00. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy u p. Ewy.
  7. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 10 lipca wyjazd do Częstochowy na XXV Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja. Zapisy u p. Ewy lub p. Marii (720 – 052 – 474) wyjazd o godz. 5.00.
  8. Zachęcamy nadal do wpisów w Księgę Oddania naszej Parafii pod opiekę Maryi. Jest na stoliku z tyłu świątyni. Możemy wpisywać nasze prośby, podziękowania, zawierzenia.
  9. Odbyły się poświęcenia pól w Sierakówku i na Osadzie. Serdeczne Bóg zapłać organizatorom i uczestnikom za modlitwę i świadectwo wiary. Jeśli jeszcze któraś z wiosek pragnie zaprosić kapłana na podobną uroczystość w swojej wiosce, prosimy o zgłoszenie i uzgodnienie terminu.
  10. W zakładzie fotograficznym p. Benedykta Józkowiaka lub u p. Sierkowskiego – wykonane przez p. Ewę Polańską możemy nabywać zdjęcia po rajdzie rowerowym i po nawiedzeniu Obrazu MB. Będzie możliwy również do nabycia film, nagrywany przez p. Witolda Modrzejewskiego.

Dodaj komentarz