XI Niedziela Zwykła 14 czerwca 2015 r.

  1. Trwa miesiąc modlitwy do Najświętszego Serca Jezusowego. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30,  w niedzielę – o godz. 17.20.
  2. W czwartek Bp Roman Marcinkowski podczas mszy św. o godz. 17.00, udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania.  Kandydaci i świadkowie zajmują wyznaczone miejsca o godz. 16.45. Próba przed Uroczystością jutro o godz. 18.00. Obecność kandydatów obowiązkowa. Na próbę zapraszamy również świadków bierzmowania. Spowiedź przed bierzmowaniem w środę od godz. 15.00 do 17.00. Przygotowanie kościoła do uroczystości w środę o godz. 18.00.
  3. Odbyły się poświęcenia pól w Sierakówku, Strzałkach i na Osadzie. Jeśli jeszcze któraś z wiosek pragnie zaprosić kapłana na podobną uroczystość w swojej wiosce, prosimy o zgłoszenie i uzgodnienie terminu.
  4. Przywitanie Kopii Obrazu MB Częstochowskiej w naszej diecezji w sobotę, 20 czerwca w Pułtusku. Wspólny wyjazd w sobotę o godz. 10.00 z placu przed kościołem.
  5. Jeszcze dziś kontynuujemy akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop Aborcji”, który ma na celu zapewnienie prawa do życia każdemu dziecku. Aby wziąć udział w tej akcji niezbędny jest numer PESEL.
  6. Festiwal Młodych odbędzie się w dniach 3 – 6 lipca w Płocku. W programie znajdą się warsztaty, szkolenia, program formacyjny. Zachęcamy młodzież do wzięcia w nim udziału. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.ddmstudnia.pl lub u księży. Zgłoszenia można dokonać przez Internet.
  7. W związku z ŚDM nadal zachęcamy do przyjmowania młodych w naszych domach. Tych, którzy wyrazili taką gotowość podczas kolędy, prosimy o kontakt z ks. w zakrystii lub kancelarii. Potrzeba wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy.
  8. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 12 lipca wyjazd do Częstochowy na XXIV Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja. Zapisy u p. Ewy lub p. Marii (720 – 052 – 474) wyjazd o godz. 5.00.
  9. Za tydzień, w niedzielę po mszach świętych przed kościołem będzie promocja książek Wydawnictwa Księży Paulistów m.in. książki dr Wandy Półtawskiej, „By rodzina była Bogiem silna” oraz wiele innych.

           

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *