Ogłoszenia Parafialne

XI Niedziela Zwykła 14 czerwca 2015 r.

  1. Trwa miesiąc modlitwy do Najświętszego Serca Jezusowego. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30,  w niedzielę – o godz. 17.20.
  2. W czwartek Bp Roman Marcinkowski podczas mszy św. o godz. 17.00, udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania.  Kandydaci i świadkowie zajmują wyznaczone miejsca o godz. 16.45. Próba przed Uroczystością jutro o godz. 18.00. Obecność kandydatów obowiązkowa. Na próbę zapraszamy również świadków bierzmowania. Spowiedź przed bierzmowaniem w środę od godz. 15.00 do 17.00. Przygotowanie kościoła do uroczystości w środę o godz. 18.00.
  3. Odbyły się poświęcenia pól w Sierakówku, Strzałkach i na Osadzie. Jeśli jeszcze któraś z wiosek pragnie zaprosić kapłana na podobną uroczystość w swojej wiosce, prosimy o zgłoszenie i uzgodnienie terminu.
  4. Przywitanie Kopii Obrazu MB Częstochowskiej w naszej diecezji w sobotę, 20 czerwca w Pułtusku. Wspólny wyjazd w sobotę o godz. 10.00 z placu przed kościołem.
  5. Jeszcze dziś kontynuujemy akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop Aborcji”, który ma na celu zapewnienie prawa do życia każdemu dziecku. Aby wziąć udział w tej akcji niezbędny jest numer PESEL.
  6. Festiwal Młodych odbędzie się w dniach 3 – 6 lipca w Płocku. W programie znajdą się warsztaty, szkolenia, program formacyjny. Zachęcamy młodzież do wzięcia w nim udziału. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.ddmstudnia.pl lub u księży. Zgłoszenia można dokonać przez Internet.
  7. W związku z ŚDM nadal zachęcamy do przyjmowania młodych w naszych domach. Tych, którzy wyrazili taką gotowość podczas kolędy, prosimy o kontakt z ks. w zakrystii lub kancelarii. Potrzeba wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy.
  8. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 12 lipca wyjazd do Częstochowy na XXIV Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja. Zapisy u p. Ewy lub p. Marii (720 – 052 – 474) wyjazd o godz. 5.00.
  9. Za tydzień, w niedzielę po mszach świętych przed kościołem będzie promocja książek Wydawnictwa Księży Paulistów m.in. książki dr Wandy Półtawskiej, „By rodzina była Bogiem silna” oraz wiele innych.

           

Dodaj komentarz