Ogłoszenia Parafialne

XII Niedziela zwykła 19.06.2016 r.

 1. Trwa miesiąc modlitwy do Najświętszego Serca Jezusowego. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30,  w niedzielę – o godz. 17.20.
 2. W czwartek, 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Swoimi modlitwami obejmijmy wszystkich naszych ojców, zarówno żyjących, jak i zmarłych. Zapraszamy na wspólna modlitwę na wieczorną eucharystię.
 3. W piątek przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Poza Jezusem
  i Jego Matką, Maryją, to jedyny Święty, którego ziemskie narodziny czcimy w liturgii. Przez jego wstawiennictwo pragniemy modlić się o łaskę bycia wiarygodnym świadkiem Jezusa Chrystusa. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Z racji na uroczystość nie obowiązuje nas tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W piątek, 24 czerwca podczas Mszy Świętej o godz. 8.00 podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski
  w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszamy na tę liturgię dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów
  i wychowawców. Dzieci i młodzież zachęcamy też do spowiedzi na zakończenie roku. Spowiadamy codziennie od 16.30. 
 5. W następną niedzielę będziemy gościć s. Alicję Adamską ze Zgromadzenia Sióstr Duszy Chrystusa, misjonarkę z Kamerunu. Siostra będzie dzielić się doświadczeniem pracy misyjnej, a po mszach św. zbierać ofiary na misje.
 6. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 10 lipca wyjazd do Częstochowy na XXV Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja. Zapisy u p. Ewy lub p. Marii (720 – 052 – 474) wyjazd o godz. 5.00.
 7. Ojciec św. Franciszek będzie na Jasnej Górze28 lipca. Organizujemy wspólny wyjazd. Zapisy u p. Ewy. Koszt w zależności od ilości uczestników w granicach 50 zł.  
 8. Zachęcamy nadal do wpisów w Księgę Oddania naszej Parafii pod opiekę Maryi. Jest na stoliku z tyłu świątyni. Możemy wpisywać nasze prośby, podziękowania, zawierzenia.

 

Dodaj komentarz