Ogłoszenia Parafialne

XXII niedziela zwykła 28.08.16 r.

 1. W najbliższy czwartek, 1 września, dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny. Zatroszczmy się, by rozpoczęły go w imię Boże. Zapraszamy dzieci i młodzież, ich rodziców, nauczycieli i katechetów na Eucharystię o godz. 8.00. Będziemy modlić się o światło i dary Ducha Świętego w nowym roku. Dzieci i młodzież zachęcamy do spowiedzi na początek roku szkolnego.
 2. To także pierwszy czwartek miesiąca. Po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00. Wraz ze św. JPII będziemy modlić się o nowe i święte powołania,  za wszystkich, którzy rozpoczęli rok pracy i formacji oraz w intencji pokoju na świecie i tych, którzy oddali życie za Ojczyznę z racji przypadającej 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
 3. W pierwszy piątek września odwiedzimy przed południem chorych z Komunią świętą, a po południu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Spowiedź w pierwszy piątek miesiąca od godz. 16.00. W pierwszą sobotę msza św. dla KŻR o godz. 9.00
 4. Dziś po raz ostatni msza św. popołudniowa tylko o godz. 19.00. Za tydzień już o 16.00 i 17.30.
 5. Kancelaria czynna jeszcze w tym tygodniu według planu wakacyjnego czyli od wtorku do piątku od 16.00 do 17.00 oraz od wtorku do soboty od 8.00 do 9.00 rano.
 6. Za tydzień pierwsza niedziela września. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
 7. W roku szkolnym msza św. z udziałem dzieci o godz. 11.00. Od następnej niedzieli będą dla dzieci karteczki – pamiątki uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej. Młodzież zapraszamy na mszę św. na godz. 16.00.
 8. W dniach 6 – 10 września odbędzie się 408 piesza pielgrzymka do Skępego. Serdecznie zachęcamy do licznego wzięcia w niej udziału. Zapisy w kancelarii parafialnej.  Spotkanie dla pielgrzymów – w czwartek 1 września po mszy św. o godz. 18.00 w parafii p.w. św. Marcina.
 9. Na Uroczystości odpustowe do Skępego – czyli na 8 września – pielgrzymujemy także autokarem. Koszt 25 zł. Zapisy u p. Ewy.
 10. Koła Żywego Różańca organizują w dniach 10 – 11 września pielgrzymkę do Gietrzwałdu
 11. Nowym wikariuszem naszej parafii został mianowany ks. mgr Jarosław Kowalczyk.Ks. Jarosław ma 15 lat kapłaństwa. Ostatnio pracował w parafii Rościszewo. Pracęw naszej parafii rozpocznie 1 września.  Przyjmijmy go serdecznie do naszej wspólnoty oraz otoczmy modlitwą.

Dodaj komentarz