XXX Niedziela zwykła 23.10.16 r.

  1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas różańcowych nabożeństw w tym tygodniu będziemy omadlać dzieło misyjne Kościoła. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczamy na pomoc misjom  i misjonarzom.
  2. Przed nami praktycznie ostatni tydzień wspólnej modlitwy różańcowej. Dla dzieci codziennie do piątku o godz. 16.00, dla młodzieży i dorosłych po mszy św. ok. 17.30. Dziś o godz. 17.00.
  3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Kościół w tej Uroczystości wychwala Boga za dar świętości najwspanialszych swoich córek i synów, za świętych i błogosławionych. Nasza pamięć o zmarłych jest wyrazem wiary w łączność z tymi, którzy przed nami odeszli do wieczności. Msze św. w Uroczystość: w kościele o godz. 7.00, 9.00. O godz. 10.30 na cmentarzu na Nagodowie różaniec w intencji zmarłych, następnie procesja żałobna wokół cmentarza oraz Uroczysta msza św.
  4. Zapraszamy już dziś na Zaduszki w Miłosierdziu Bożym. To codzienne msze św. połączone z modlitwą różańcową, które będą w naszym kościele odprawiane od 2 do 8 listopada o godz. 18.00 (w niedziele o 17.30). W tych mszach św. będziemy polecać Miłosierdziu Bożemu naszych bliskich zmarłych. Ich imiona nazwiska prosimy wpisywać na kartkach, które można odebrać przy wyjściu z kościoła. Wypełnione kartki przynosimy do kancelarii lub zakrystii.
  5. Przyjmujemy zgłoszenia na wypominki. Zachęcamy również, by rezerwować terminy mszy św.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *