Ogłoszenia Parafialne

XXX Niedziela zwykła 23.10.16 r.

  1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas różańcowych nabożeństw w tym tygodniu będziemy omadlać dzieło misyjne Kościoła. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczamy na pomoc misjom  i misjonarzom.
  2. Przed nami praktycznie ostatni tydzień wspólnej modlitwy różańcowej. Dla dzieci codziennie do piątku o godz. 16.00, dla młodzieży i dorosłych po mszy św. ok. 17.30. Dziś o godz. 17.00.
  3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Kościół w tej Uroczystości wychwala Boga za dar świętości najwspanialszych swoich córek i synów, za świętych i błogosławionych. Nasza pamięć o zmarłych jest wyrazem wiary w łączność z tymi, którzy przed nami odeszli do wieczności. Msze św. w Uroczystość: w kościele o godz. 7.00, 9.00. O godz. 10.30 na cmentarzu na Nagodowie różaniec w intencji zmarłych, następnie procesja żałobna wokół cmentarza oraz Uroczysta msza św.
  4. Zapraszamy już dziś na Zaduszki w Miłosierdziu Bożym. To codzienne msze św. połączone z modlitwą różańcową, które będą w naszym kościele odprawiane od 2 do 8 listopada o godz. 18.00 (w niedziele o 17.30). W tych mszach św. będziemy polecać Miłosierdziu Bożemu naszych bliskich zmarłych. Ich imiona nazwiska prosimy wpisywać na kartkach, które można odebrać przy wyjściu z kościoła. Wypełnione kartki przynosimy do kancelarii lub zakrystii.
  5. Przyjmujemy zgłoszenia na wypominki. Zachęcamy również, by rezerwować terminy mszy św.

 

 

Dodaj komentarz