AktualnościOgłoszenia Parafialne

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY / 5 maja 2024 / OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Pan Jezus wybiera i powołuje każdą i każdego z nas do bycia Jego uczniem, a jednocześnie świadkiem Jego nieskończonej miłości. Przez wzajemną miłość, którą będziemy sobie okazywać, najlepiej i najpełniej wypełnimy to zadanie, to przykazanie. Razem z Maryją chcemy prosić Pana o siły do realizacji tej misji, dlatego zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiamy każdego dnia po Mszy Świętej o godz. 17.00. Zachęcamy także do modlitwy przy przydrożnych figurkach.

2. Bardzo dziękujemy za udział i przygotowanie Parafialnego Rajdu Rowerowego im. Jana Pawła II.

3. Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań „Świadkowie Miłosierdzia”. Na pierwsze spotkanie zapraszamy dzisiaj na godz. 17:00. Gośćmi nasze wydarzenia będą: Basia Pospieszalska, Joachim Mencel, Grzegorz Miecznikowski.

4. Dzisiaj o godz. 18.00 rozpocznie się kolejna edycja Kursu Przedślubnego

5. Od 7 maja (wtorek) przyjmujemy zapisy na intencje mszalne na rok 2025.

6. Jutro na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie Parafialną Radę Duszpasterską.

7. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w środę, 8 maja, w przypadającą tego dnia uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

8. Do chorych będę jeździł w najbliższy piątek od godz. 9.00.

9. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Będziemy gościć księdza profesora i kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w ramach Niedzieli Powołań, podczas której będziemy modlić się o powołania kapłańskie.

10. Już dzisiaj zapraszamy na pierwsze Nabożeństwo Fatimskie, które odbędzie się 13 maja (przyszły poniedziałek) o godz. 20.00.