Ogłoszenia Parafialne

III Niedziela zwykła 22.01.17 r.

  1. W całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas”. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie na każdy dzień.
  2. Dziś po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci z klas III oraz ich rodziców.
  3. Wczoraj przypadał Dzień Babci, a dziś Dzień Dziadka. Módlmy się i dziś za naszych  kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Wyrazem naszej dla nich wdzięczności niech będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  4. Trwa wizyta duszpasterska. Serdecznie prosimy o przyjście lub przyjechanie po księdza z pierwszego domu czy mieszkania kolędowego. Prosimy też o wszelkie uwagi i spostrzeżenia.
  5. Jeżeli ze względu na czas pracy lub inne przeciwności ktoś nie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie, to prosimy o zgłoszenie, tak, byśmy wspólnie mogli ustalić dogodny czas.
  6. Na czas kolędy w kościele msze św. będą tylko o godz. 7.00. W soboty – także o godz. 17.00.
  7. Kancelaria parafialna otwarta tylko przed południem w godz. 8.00 – 9.00. W sprawach bardzo ważnych np. pogrzebu prosimy o telefon do p. Andrzeja.

Dodaj komentarz