środa, 21 lutego, 2024
Aktualne wydarzeniaIntencje

Intencje Mszalne (12 – 25 października 2020 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 12 października
godz. 7.00 1. + Kazimierę Ciesielską pp – ostatnia
2. + Mariana Ciesielskiego pp
godz. 17.00 1. + Zofię Joachim w 8 r. śm.
2. + rodz. Edwarda i Helenę Wojciechowskich
Wtorek / 13 października / wspomnienie bł. Honotara Koźmińskiego, prezbitera
godz. 7.00 1. + Teresę Kostrzewską pp
2. + Mariolę Lewandowską pp
godz. 17.00 1. + Halinę Durma w 5 r. śm.
2. + w intencji wdów i wdowców
Środa / 14 października
godz. 7.00 1. + Teresę Gutkowską pp
2. + Władysława Migdalskiego pp – ostatnia
godz. 17.00 1. + Zdzisława Czajkę w 1 r. śm.
2. w intencji Ojczyzny, Telewizji, Trwam, Radia Maryja i dzieł przy nich powstałych
Czwartek / 15 października/ wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
godz. 7.00 1. + Jadwigę Kamińską
2. + Teresę Gutkowską imieninowa
godz. 17.00 1. + Jerzego Stępnia w 5 r. śm.
2. + Kazimierza Kubickiego w 11 r. śm.
Piątek / 16 października / wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
godz. 7.00 1. + Mariolę Kozłowską pp
2. + Henryka Szadkowskiego pp
godz. 17.00 1. + Helenę i Józefa Bepkowskich
2. + Stefana Pasikowskiego w 1 r. śm.
Sobota / 17 października / wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
godz. 7.00 1. + Jadwigę i Adama Kobucińskich w 37 r. śm.
2. + rodz. Lucynę Kondras, Stanisława Zarębskiego, brata Zbigniewa Zarębskiego
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 17.00 ślub: Ewelina Kowalczyk i Michał Kłoś

Niedziela / 18 października / XXIX Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Jadwigę i Jana Lewandowskich

godz. 9.00 1. + Milenę Dębczak
2. + Kazimierza Zielińskiego w 6 r. śm.

godz. 11.00 + Mariannę i Józefa Ostrowskich w 26 r. śm. oraz Janinę i Stanisława Skibińskich

godz. 12.30 1. za parafian / chrzty
2. o BB dla Patrycji i Michała Borkowskich (13 r. ślubu) i ich syna Borysa

godz. 14.00 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

godz. 17.00 + Stanisława Pawlaka

Poniedziałek / 19 października
godz. 7.00 1. + Halinę Komorowską pp
2. + Michała Rolskiego pp

godz. 17.00 1. + Mariana Ciesielskiego pp
2. + Irenę i Michała Zajączkowskich int. od córki
Wtorek / 20 października / wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera
godz. 7.00 1. + Mariolę Kozłowską pp
2. + Barbarę Kucharską pp

godz. 17.00 1. + Annę Dąbrowską w 2 r. śm.
2. + Teresę Gutkowską pp
Środa / 21 października
godz. 7.00 1. + Mariannę Kazimierczak, jej męża Jana, córkę Wandę i zięcia Lecha
2. + Kazimierza Jabłońskiego pp

godz. 17.00 1. + Teresę Kostrzewską pp
2. + Grzegorza Dariusza Króla, Jadwigę Michalak
Czwartek / 22 października / wspomnienie św. Jana Pawła II
godz. 7.00 1. + Teresę Dryńkowską pp
2. + Zygmunta Raczyńskiego pp

godz. 17.00 1. + siostry Kałetkiewicz
2. + Annę Dąbrowską int. od pracowników Przedszkola nr 2
Piątek / 23 października
godz. 7.00 1. + Przemysława Kozłowskiego pp
2. + Zygmunta Żakietę pp

godz. 17.00 1. + Zygmunta Mikołajczyka w 10 r. śm.
2. + Mariannę Pawlak

Sobota / 24 października
godz. 7.00 + Mariana Halamę
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS
godz. 17.00 o BB i wszelkie łaski dla małżonków Haliny i Wojciecha Karwowskich w 50 r. ślubu

Niedziela / 25 października / XXX Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Lucynę i Jana Pietrzak

godz. 9.00 + Gabriela Brodę i Eugeniusza Brodę

godz. 11.00 + rodz. Henryka i Wiktorię Brzezińskich, synową Agnieszkę Brzezińską, Helenę, Eugeniusza i Ewę Wichrowskich

godz. 12.30 1. za parafian
2. o BB, zdrowie dla Alicji i Tadeusza w 50 r. ślubu
3. intencja wynagradzająca za grzechy przeciwko życiu dzieci nienarodzonych

godz. 17.00 + Tadeusza i Sabinę Dryńkowskich i BB dla rodziny Dryńkowskich