AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (33 Niedziela Zwykła – 17.11.2019 r.)

1. Dyrektor Caritas Diecezji Płockiej ks. Szczepan Bugaj wystosował do naszej wspólnoty parafialnej pismo, w którym dziękuje za ofiary, które złożyliśmy w ramach akcji „Pola Nadziei”. Łącznie zebrano 1772,50 zł. Dziękuje również wszystkim wolontariuszom, którzy zaangażowali się w tę akcję.
2. Przypominamy o spotkaniach grup parafialnych dziecięcych i młodzieżowych: Ruch Światło – Życie w piątki o godz. 18.00, schola w soboty o godz. 10.00, ministranci w sobotę o godz. 9.30. Cieszymy się bardzo, że w przyszłą niedzielę grupa 12 chłopców zostanie przyjęta do grona ministrantów.
3. Wczoraj ks. Dariusz z grupą ministrantów i młodzieży oazowej przebywali na wycieczce w Łodzi. Bardzo dziękujemy opiekunom – rodzicom za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.
4. W środę po Mszy świętej o 17.00 zapraszamy na nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek w godz. 17.30 – 19.00 zapraszamy na adorację NS. W tym czasie jest możliwość spowiedzi.
5. Dzisiaj od Mszy świętej o godz. 9.00 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 należący do koła misyjnego i wolontariatu zorganizowali kiermasz ciast z przeznaczeniem na Adopcję na Odległość. Wspierana przez szkołę placówka prowadzona jest przez księży Salezjanów, znajduje się w Zambii w mieście Kabwe w najuboższej dzielnicy miasta Makululu. Księża Salezjanie prowadzą tam parafię, szkołę, dom dziecka. Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom, młodzieży, rodzicom i opiekunom za zorganizowanie dzisiejszego kiermaszu.
6. KPRM 7 grudnia organizuje wyjazd do Torunia na uroczystość 28 rocznicy powstania Radia Maryja. Zapisy u p. Ewy i p. Marii Przybysz.

7. Pan organista będzie roznosił opłatek w tym tygodniu według następującego porządku:
Poniedziałek, 18 listopada od godz. 16.30: Lisica, Leśniewice Małe, Lipa, Brzozówka;

Wtorek, 19 listopada od godz. 9.00: Osada, Sałki, ul. Morenowa, Biernackiego, Treli;

Środa, 20 listopada od godz. 9.00: Strzałki, ul. Makulińskiego, Mikulskiego, Jarmolińskiego;

Czwartek, 21 listopada od godz. 10.00: Drzewce, Stanisławów Skrzański, Skoki, ul. 18-go Stycznia;

Piątek, 22 listopada od godz. 10.00; ul. Zazamcze domy prywatne, Dybanka, Górna, Ziemowita, Kwiatowa, Wspólna domy prywatne, Działkowa, Chopina, Broniewskiego;

Sobota, 23 listopada od godz. 12.00: ul. Kolonia i ul. PCK.

Dodaj komentarz